Filtry przepływowe

Coraz szersze możliwości w zakresie uzdatniania domowych sieci pozwalają cieszyć się miękką, pozbawioną bakterii i zanieczyszczeń wodą bez względu na stan lokalnej infrastruktury wodociągowej. W sklepie Hydro-Gaz oferujemy szeroki wybór wydajnych filtrów przepływowych, prysznicowych oraz korpusów narurowych, które sprawdzą się jako niezawodne rozwiązania oczyszczające i zmiękczające twardą wodę w domu, przestrzeni biurowej oraz wielu innych miejscach.

Czytaj więcej

Korpus narurowy – uniwersalny filtr do wody

Ze względu na wysoką trwałość i skuteczność uzdatniania, niski koszt zakupu oraz wszechstronne zastosowanie korpusy narurowe stanowią jedno z najpopularniejszych rozwiązań, umożliwiających skuteczne oczyszczanie cieczy w domowych systemach wodociągowych. Wymienny wkład filtra umieszcza się w szczelnej obudowie montowanej na rurze wodociągowej. Tak powstaje kompletny system filtracji i zmiękczania twardej wody, przez który przepływa ciecz, zanim trafi do baterii oraz urządzeń domowych.

Korzystanie z narurowych filtrów zmiękczających ma wiele zalet. Jedną z nich jest łatwa wymiana zużytego wkładu, sprowadzająca się do zamknięcia dopływu, demontażu korpusu, wyjęcia zużytego wsadu i założenia nowego. Cały proces trwa nie dłużej niż kilka minut. Rozwiązania tego typu są również bardzo wszechstronne, ponieważ można w nich zastosować różne rodzaje wkładów, m.in. węglowe, piankowe, zmiękczające twardą wodę oraz inne, w zależności od potrzeb i preferencji.

Filtry prysznicowe – odkryj moc aromaterapii

Coraz większą popularnością cieszy się również innowacyjne rozwiązanie, łączące zalety uzdatniania z przyjemnością aromaterapii. W sklepie Hydro-Gaz oferujemy szeroki wybór przepływowych urządzeń zmiękczających wodę, które jednocześnie pomagają się zrelaksować. Filtr prysznicowy umożliwia zastosowanie specjalnych wkładów, nadających kąpieli unikalnych walorów zapachowych. Dzięki temu podczas brania prysznica możesz cieszyć się odprężającymi lub energetycznymi właściwościami aromaterapii, przy okazji rozwiązując problem zanieczyszczonej lub twardej wody.

Filtry antykamienne do pralek i zmywarek

Rozwiązaniem równie popularnym co korpus narurowy czy filtr prysznicowy zmiękczający wodę są przepływowe urządzenia, pomagające chronić domowe urządzenia przed osadzaniem się w nich kamienia i zanieczyszczeń. W sklepie internetowym Hydro-Gaz oferujemy szeroki wybór wkładów antykamiennych, które zapewnią długotrwałą ochronę pralek i zmywarek, armatury łazienkowej oraz wielu innych sprzętów i elementów wyposażenia.

Specjalna technologia umożliwia zatrzymywanie cząsteczek kamienia i osadów mineralnych, mogących występować w twardej wodzie. Niepożądane substancje, takie jak wapń czy magnez, są odpowiedzialne za powstawanie nalotów i osadów wewnątrz urządzeń. Filtr antykamienny efektywnie je usuwa, wydłużając żywotność oraz minimalizując ryzyko wystąpienia usterek i awarii. Usuwanie kamienia zapewnia również skuteczniejsze rozpuszczanie detergentów, przekładające się na lepsze efekty prania oraz zmywania.

Największy wybór filtrów do wody – wybierz Hydro-Gaz

Markowe urządzenia do uzdatniania z korpusami narurowymi, zapachowy filtr prysznicowy do twardej wody, a może antykamienne wkłady do pralek i zmywarek? Bez względu na to, czego potrzebujesz, u nas znajdziesz szeroką gamę rozwiązań przepływowych od renomowanych producentów. Postaw na sprawdzone, trwałe i łatwe w obsłudze systemy uzdatniające oraz zmiękczające i raz na zawsze pożegnaj problem kamienia i zanieczyszczeń w swojej instalacji wodociągowej.

Cena
Pokaż wyniki (9)
Filtry przepływowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: