Fundamenty do szafek gazowych

Tak zwane skrzynki gazowe są niezbędnym elementem każdej instalacji gazowej. Ich głównym zadaniem jest zabezpieczenie gazomierza, zaworu oraz licznika przed uszkodzeniami. Dlatego warto zainwestować w sprawdzone rozwiązania. Dostarczana przez nas skrzynka gazowa z fundamentem to solidny i bezpieczny w użytkowaniu produkt, który sprawdzi się w różnych sytuacjach.

Czytaj więcej

Wytrzymała skrzynka gazowa wolnostojąca

Montaż skrzynki wewnątrz budynku jest jednym z lepszych sposobów na ich ochronę. Niestety zajmują one sporo miejsca, przez co nie zawsze istnieje taka możliwość. W związku z tym często liczniki oraz zawory wystawia się na zewnątrz obiektów, co w oczywisty sposób naraża je na niebezpieczeństwo. Skrzynka gazowa z fundamentem może zabezpieczyć wszystkie elementy poprzez wysokogatunkowe materiały. Laminat poliestrowy oraz włókno szklane stanowią nieprzekraczalną barierę dla deszczu, śniegu, silnego promieniowania UV oraz wszelkich innych czynników atmosferycznych. Przy okazji chronią przed zniszczeniem (np. wgnieceniami czy próbą sforsowania).

Skrzynka gazowa wolnostojąca z naszej oferty została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić stabilność oraz trwałość. Do fundamentu można wsypać dowolny sypki materiał. Każdy komplet posiada ponadto zestaw śrub, które można połączyć z szafką gazową. W ten sposób powstaje trudna do naruszenia konstrukcja zabezpieczająca gazomierz.

Z chęcią pomożemy wybrać odpowiedni dla Państwa potrzeb model skrzynki gazowej z fundamentem i wolnostojącej. Prosimy w tym celu o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

 

Price
Show results (7)
Fundamenty do szafek gazowych
View:
Availability:
On page:
Sort by: