Grzejniki

Dobre źródło ogrzewania jest niezwykle ważne, jeśli chcemy utrzymać w domu optymalną temperaturę. Dlatego zwracamy uwagę na jedno z najpopularniejszych rozwiązań w tym zakresie, jakim jest grzejnik łazienkowy elektryczny stojący. To kompaktowe urządzenie o dużej mocy, które może posłużyć zarówno za samodzielny, jak i uzupełniający czy wręcz awaryjny system do łazienek. Dzięki swojej wszechstronności cieszy się dużym zainteresowaniem. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto w niego zainwestować.

Czytaj więcej

Przenośny grzejnik łazienkowy elektryczny stojący

Konstrukcja waży zaledwie kilka kilogramów (w zależności od modelu: 3,6-5,2 kg). Charakteryzuje się też niewielkimi rozmiarami. Najmniejszy grzejnik elektryczny stojący ma tylko 39,1 × 46,1 × 9,2 cm. To wszystko sprawia, że urządzenie stanowi idealne wyposażenie łazienkowe. Zmieści się bowiem nawet w najmniejszej łazience, a co najważniejsze: można je dowolnie przestawiać bez większego wysiłku.

 

Parametry grzejników elektrycznych łazienkowych stojących

W naszym asortymencie znajduje się sprzęt o mocy od 500 W do 2500 W. W praktyce oznacza to, że jest w stanie ogrzać powierzchnię sięgającą nawet 31 m². Grzejnik elektryczny łazienkowy stojący generuje temperaturę od 7 do 30˚C, którą można w prosty sposób ustalać przy pomocy termostatu. Wykorzystuje przy tym zjawisko konwencji, co oznacza, że łazienka nagrzewa się bardzo szybko. Jest to możliwe również dzięki sprawności urządzenia, co wynosi aż 99%. Szybkie osiągnie pożądanej temperatury oraz automatyczne utrzymywanie jej na tym samym poziomie jest jedną z największych zalet prezentowanych produktów.

 

Tryby pracy grzejnika stojącego elektrycznego

Sprzęt działa na trzy różne sposoby. W pierwszym, określanym mianem „Komfort”, wymaga ustawienia poprzez termostat temperatury. Grzejnik stojący elektryczny będzie nagrzewać pomieszczenie aż do osiągnięcia tego poziomu. Drugi to tryb „ECO”, który pozwala zmniejszyć zużycie prądu w łazience. „Antyzamarzanie” to z kolei funkcja łazienkowa utrzymująca temperaturę na poziomie 7˚C, czyli zapobiegającej zamarzaniu.

 

Wytrzymały stojący grzejnik elektryczny

Urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, by były odporne na korozję powodowaną przez wilgoć. Do tego dochodzi mocna obudowa chroniąca stojący grzejnik elektryczny przed uszkodzeniami mechanicznymi. W efekcie doskonale radzi sobie w warunkach panujących w łazience, a przez to zapewnia długoletnią żywotność. Na uwagę zasługuje też nowoczesny wygląd, który dobrze wpisuje się do każdego wnętrza z wyposażeniem łazienkowym.

 

Cena grzejnika stojącego elektrycznego do łazienki

Utrzymujemy konkurencyjność pod każdym względem. Dotyczy to także oferowanego cennika. Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do jakości. Grzejnik elektryczny stojący do łazienki to niewielki wydatek w porównaniu do montażu instalacji centralnego ogrzewania. Może też posłużyć jako tanie, wspomagające źródło ciepła. Aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnego w ofercie wyposażenia łazienkowego, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi eksperci pomogą w wyborze najkorzystniejszego modelu.

Cena
Pokaż wyniki (5)
Grzejniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: