Kształtki elektrooporowe

Niezawodne kształtki elektrooporowe do instalacji gazowych oraz wodociągowych

Kształtka elektrooporowa to nowatorski produkt, dzięki któremu będą Państwo w stanie w wyjątkowo prosty sposób łączyć ze sobą rury polietylenowe w systemach domowych oraz przemysłowych. Innowacyjność kształtek wynika z faktu, że pozwalają one podłączyć przewody do już istniejącego systemu rurociągów. Znajdują one zastosowanie zarówno w konstrukcji instalacji gazowych, jak i wodociągowych.

Czytaj więcej

Kształtki elektrooporowe w naszej ofercie

W asortymencie sklepu Hydro-Gaz znaleźć mogą Państwo kształtki elektrooporowe, pochodzące między innymi od renomowanego dostawcy Georg Fischer. Komponenty te produkowane są z polietylenu 100, znanego również pod skróconą nazwą PEHD 100. Jest to surowiec wyjątkowo giętki, sprawdzający się doskonale w branży chemicznej oraz w przemyśle. Zastosowanie tego materiału gwarantuje niezawodność oraz pełne bezpieczeństwo instalacji gazowej lub wodnej. Wykonane w ten sposób kształtki elektrooporowe wyróżniają się dużą odpornością na urazy mechaniczne (wgniecenia, pęknięcia itp.), a także działanie wilgoci czy gazu.

Kompleksowa oferta pozwala naszym klientom zdobyć w jednym miejscu wszystko, czego potrzebują do stworzenia profesjonalnej instalacji lub przeprowadzenia skutecznych napraw. Znajdują się u nas m.in.:

  • Kolana – służą do zmieniania kierunku przepływu gazu. Ze względu na swoją konstrukcję ograniczają ryzyko wycieku tam, gdzie trzeba przekierować medium w inną stronę.
  • Mufy – niezbędne do łączenia ze sobą rur w rurociągach. Ta kształtka elektrooporowa została zaprojektowana z myślą o zgrzewaniu mufowym, czyli jednoczesnego nagrzewania powierzchni wewnętrznej oraz zewnętrznej.
  • Trójniki – ich zadaniem jest rozwidlenie instalacji w trzy różne strony. To one odpowiadają za możliwość rozdzielania substancji między różne obiekty. Są przy tym wyjątkowo szczelne, by zapewnić stały dostęp do medium.

Wszystkie wymienione produkty występują w różnych wymiarach oraz kształtach, dzięki czemu można tworzyć zarówno proste, jak i bardzo skomplikowane instalacje.

Oprócz podzespołów, takich jak kształtka elektrooporowa w naszej ofercie znajdują się wszystkie pozostałe, niezbędne elementy instalacji gazowych – skrzynki gazowe, złącza oraz gazomierze. Ponadto dostarczamy również wszelkie akcesoria, użyteczne w procesie montażu – także zgrzewarki do elementów elektrooporowych.

Cena kształtki elektrooporowej do gazu

Zwracamy uwagę na przystępność cenową produktów znajdujących się w naszej ofercie. Kształtki elektrooporowe do gazu konkurują więc nie tylko wysoką jakością, ale też atrakcyjnym kosztem zakupu. Jest to możliwe dzięki dobrej współpracy z liderami w branży. Do rąk klientów trafiają więc najlepsze części w przystępnej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z całością asortymentu, dostępnego za sprawą oferty sklepu Hydro-Gaz, a także do zakupów za pośrednictwem niniejszej strony. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów, prosimy o zadawanie ich za pomocą formularza dostępnego w osobnej zakładce „kontakt”.

Price
Labels
Show results (79)
Kształtki elektrooporowe
View:
Availability:
On page:
Sort by: