Kształtki mosiężne

W tej kategorii czekają na Ciebie wysokiej jakości akcesoria hydrauliczne z mosiądzu, idealne do różnorodnych zastosowań. Oferujemy szeroki wybór kształtek mosiężnych, które znajdą szerokie zastosowanie w instalacjach wody oraz gazu. Nasza oferta obejmuje m.in. śrubunki i przedłużki o uniwersalnym zastosowaniu, gwintowane kolana, trójniki i redukcje, pozwalające rozbudować każdą sieć, ale także korki, mufy i wszystko, co niezbędne do prac instalacyjnych.

Czytaj więcej

Jakie są zalety kształtek z mosiądzu?

Będący stopem miedzi i cynku mosiądz to materiał, który ze względu na swoje liczne walory znajduje powszechne zastosowanie w rozmaitych sieciach wodnych, grzewczych oraz przesyłaniu gazu. Przede wszystkim jest to tworzywo o wysokiej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Kształtki hydrauliczne mosiężne są solidne i długowieczne, co przekłada się na bezproblemowe funkcjonowanie całej instalacji. Stop jest też odporny na korozję, co czyni go idealnym materiałem do zastosowań w instalacjach wodno-kanalizacyjnych oraz innych mających kontakt z wodą.

Dodatkowym atutem tego rodzaju armatury instalacyjnej jest jej łatwy montaż, zarówno jeśli chodzi o lutowanie, jak i połączenia skręcane. Bogata oferta producentów pozwala bez większych problemów dopasować gwintowane kształtki mosiężne do różnych rozmiarów i kształtów rur, co znacznie ułatwia projektowanie i budowę instalacji hydraulicznych.

Szeroki wybór kształtek mosiężnych

W ofercie sklepu internetowego Hydro-Gaz znajdziesz m.in. gwintowane śrubunki oraz półśrubunki z mosiądzu, służące do łączenia rur w systemach zasilanych wodą lub gazem. Złączki dostępne są we wszystkich popularnych rozmiarach, np. 1’’ x 1’’, ½’’ x ½’’ czy ¾’’ x ¾’’, tak by umożliwić Ci elastyczne dopasowanie do średnic rur i indywidualnych potrzeb.

Przedłużki oraz mufy okazują się niezastąpione, gdy potrzebujesz zwiększyć długość rury w swojej instalacji. Podobnie jak wykonane z mosiądzu kolana, zapewniają one płynne dopasowanie poszczególnych elementów sieci do wymogów zawartych w projekcie.

Rozgałęzianie instalacji na trzy odcinki umożliwiają natomiast trójniki, które jako kształtki mosiężne do wody oraz centralnego ogrzewania, oferujemy w wielu rozmiarach. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na wariant prosty, narożny lub z rozgałęzieniem, wybierając spośród popularnych gwintowanych średnic takich jak ½, ¾ lub 3/8 cala.

Oferujemy także trójniki z redukcją oraz tradycyjne redukcje umożliwiające płynne przejście od większej do mniejszej średnicy rury. Dopełnieniem katalogu armatury hydraulicznej są uniwersalne korki oraz zaślepki, pozwalające zamknąć lub zabezpieczyć niewykorzystane otwory w instalacji ciepłej wody użytkowej, c.o., sprężonego powietrza czy gazu.

Kształtki mosiężne do wody i gazu

Szeroki zakres wykorzystania dostępnych w tej kategorii elementów instalacyjnych wynika z naturalnych zalet materiału, z którego są one produkowane. Kształtki mosiężne gwintowane znajdują powszechne zastosowanie nie tylko w sieciach wodociągowych i grzewczych, ale także w wielu innych projektach hydraulicznych, takich jak m.in.:

  • instalacje chłodnicze,
  • klimatyzacja,
  • sieci przesyłu gazu,
  • przemysłowe systemy sprężonego powietrza,
  • instalacje wody użytkowej.

Kształtki mosiężne w ofercie HYDRO-GAZ

Jako renomowany dystrybutor armatury instalacyjnej zapewniamy szeroki wybór najwyższej jakości akcesoriów hydraulicznych. Nasze produkty, takie jak kształtki mosiężne do gazu, wody czy powietrza charakteryzują się trwałością, precyzją gwintowania i szybkim montażem, pozwalając budować lub modernizować instalacje z łatwością i precyzją. Zaufaj doświadczeniu lidera rynku i skorzystaj ze wsparcia naszych wykwalifikowanych doradców, aby znaleźć akcesoria hydrauliczne dopasowane do swoich potrzeb.

Price
Show results (94)
Kształtki mosiężne
View:
Availability:
On page:
Sort by: