Czujnik dymu Firesco ZR153SW-CB z Wi-Fi TUYA

Optyczny detektor dymu

Indeks katalogowy: ZR153SW-CB

Czujka dymu Firesco ZR153SW-CB - Gwarancja bezpieczeństwa w Twoim domu!
 • Dostępność: Na zamówienie
 • Dostawa: od 10,50 zł (Paczkomaty)
99,99 zł brutto / szt. 81,29 zł netto + 23% VAT / szt.

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...

Opis

Czujka dymu Firesco ZR153SW-CB - Gwarancja bezpieczeństwa w Twoim domu!

Czy dbasz o bezpieczeństwo swoje oraz swojej rodziny? Jeśli tak, to warto zainwestować w niezawodną czujkę dymu z sensorem optycznym Firesco ZR153SW-CB. To urządzenie jest niezastąpione w każdym domu, zapewniając ci spokój ducha, ostrzegając o zagrożeniu pożarem.

Czujka posiada funkcję połączenia przez Wi-FI z aplikacją mobilną TUYA.

Stosowanie czujników dymu jest kluczowe dla zapobiegania pożarom i zwiększania szans na przetrwanie w razie ich wystąpienia. Te urządzenia są stosunkowo niedrogie i proste w instalacji, co sprawia, że są ważnym elementem bezpieczeństwa każdego budynku. Warto również pamiętać o regularnym testowaniu i konserwacji tych urządzeń, aby utrzymać ich skuteczność.

ZR153SW CB to optyczna czujka dymu zasilana z baterii litowej. W przypadku wykrycia zagrożenia załącza optyczno-akustyczną sygnalizację w postaci czerwonej diody LED oraz syreny o natężeniu 85dB (głośnej jak alarm czy klakson samochodowy) w odległości 1m.

Posiada moduł łączności WiFi umożliwiający połączenie z siecią Tuya / Smart Life.

Może być używana, również jako samodzielna jednostka, bez konieczności połączenia z aplikacją. W przypadku podłączenia do domowej sieci czujka prześle komunikaty alarmowe oraz wszelkie inne monity do aplikacji użytkownika w czasie rzeczywistym.

W obudowę urządzenia wkomponowano przycisk Test / Wycisz pozwalający na kontrolę wszystkich funkcji czujki, a także wyłączanie omyłkowo uruchomionego alarmu (np. w trakcie gotowania, smażenia). Dzięki temu czujka może zostać zamontowana w miejscach narażonych na występowanie tzw. fałszywych alarmów. Posiada sygnalizację nieprawidłowej pracy oraz spadku napięcia zasilania.

Czujka stanowi połączenie zaawansowanej technologii wykrywania dymu oraz ciekawego wzornictwa. Doskonale wkomponuje się zarówno w nowoczesną, jak i klasyczną przestrzeń mieszkalną. Jest produkowana zgodnie z normą EN 14604:2005/AC:2008, co zostało potwierdzone certyfikatem wydanym przez niezależną, europejską jednostkę badawczą.

Zasilanie bateryjne umożliwia szybki o prosty montaż czujki. Czujnik dymu Firesco ZR153SW CB jest zasilana z 1 x 3V baterii litowej, typu CR123A, z opcją wymiany przez użytkownika. Zapewnia ochronę także w przypadku zaniku napięcia zasilania w sieci.

W komplecie z czujnikiem otrzymujesz instrukcję obsługi w języku polskim, śruby oraz kołki montażowe oraz przylepiec.

Dane techniczne

 • Sensor: technologia optyczna.
 • Sygnalizacja alarmu: optyczna – wbudowana czerwona dioda LED, akustyczna – syrena o natężeniu dźwięku 85 dB w odl. 1m, powiadomienie na telefon.
 • Sygnalizacja nieprawidłowego działania: tak.
 • Przycisk Test / Wycisz: do kontroli i obsługi urządzenia. Po naciśnięciu urządzenie przeprowadza test kontrolny. W przypadku aktywacji alarmu umożliwia jego zresetowanie.
 • Trwałość sensora: Do 10 lat.
 • Sposób montażu: na suficie lub ścianie.
 • Obudowa: ognioodporne tworzywo sztuczne, kolor biały.
 • Dodatkowo w zestawie: 1 x 3V DC bateria litowa, uchwyt montażowy, kołki montażowe, instrukcja obsługi w języku polskim.
 • Protokół komunikacji: Pasmo 2.412-2.472 GHz, standard 802.11 b/g/n (11b: 17 dBm, 11g: 15 dBm, 11n: 12 dBm).
 • Rodzaj połączenia: Bezprzewodowe, WiFi + Bluetooth.

Inwestycja w czujkę dymu to inwestycja w bezpieczeństwo twoje, twojej rodziny oraz twojego majątku. To niewielkie urządzenie może stanowić kluczową różnicę między życiem a śmiercią w przypadku pożaru. Dzięki czujce dymu masz pewność, że zostaniesz ostrzeżony o zagrożeniu na wczesnym etapie, co daje cenny czas na reakcję i ewakuację. To niezastąpiona ochrona w nocy, podczas snu, a także wtedy, gdy jesteś w domu zajęty codziennymi sprawami.

Nie czekaj na tragedię, zabezpiecz siebie i swoją rodzinę już teraz, instalując czujkę dymu FIRESCO ZR153SW-CB w swoim domu. To mała cena za wielki spokój i bezpieczeństwo.

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

DPD : od 15,00 zł
Odbior osobisty : od 0,00 zł
Paczkomaty : od 10,50 zł