Szafki do węzłów redukcyjno-pomiarowych

Szafki do węzłów redukcyjno-pomiarowych od firmy Hydro-Gaz

W ramach poniższej oferty oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalne skrzynki do węzłów redukcyjno-pomiarowych opatrzone pozytywną opinią techniczną państwowego instytutu Nafty i Gazu z siedzibą w Krakowie skoncentrowanego na szeroko rozumianych pracach badawczo-naukowych związanych z krajowym przemysłem gazowniczym oraz naftowym.

Czytaj więcej

Szafki dostępne są w niejednolitych wariantach rozmiarowych oraz w trzech podstawowych opcjach kolorystycznych – żółtej, grafitowej lub popielatej. Materiał wykonania w każdym przypadku jest jednakowy, obejmując wysokiej jakości niepalny laminat poliestrowy oraz włókno szklane. Dla wszystkich naszych szafek do węzłów redukcyjno-pomiarowych zbieżne jest również dedykowane przeznaczenie oraz cechy konstrukcyjne takie jak m.in. pełna obudowa z plecami, klucz systemowy czy obecność otworów wentylacyjnych.

Do atutów charakterystycznych dla poniższych wyrobów zaliczyć należy przede wszystkim wysoką odporność na codzienną eksploatację oraz czynniki zewnętrzne, która przekłada się na ich długotrwale utrzymującą się estetykę i funkcjonalność. Ponadto skrzynki do węzłów redukcyjno-pomiarowych z naszego asortymentu są też łatwe w montażu. W zależności od potrzeb można zainstalować je zarówno w obrębie ścian, jak i w ramach ogrodzeń. W tym drugim przypadku jednak konieczne będzie przymocowanie ich bezpośrednio do betonowej/murowanej podstawy albo wyposażenie się w dodatkowy metalowy stelaż. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Price
Show results (11)
Szafki do węzłów redukcyjno-pomiarowych
View:
Availability:
On page:
Sort by: