Szafki pod zawór MAG

Prawidłowy projekt instalacji gazowej musi zakładać wykorzystanie różnego rodzaju zabezpieczeń. Wśród nich ma swoje miejsce szafka pod zawór MAG. To ona odpowiada w pierwszej kolejności za ochronę wyposażenia przez niekorzystnymi czynnikami, które mogłyby uszkodzić cały system. Dlatego nie szczędzi się środków na profesjonalnie wykonane szafki.

Czytaj więcej

Funkcjonalność i estetyka szafek pod zawór MAG

Najważniejszą cechą, którą powinna wyróżniać się szafka, jest odporność na czynniki środowiskowe. Mowa przede wszystkim o deszczu, śniegu czy gradzie, które mogą spowodować korozję oraz urazy mechaniczne. Szafki pod zawór MAG doskonale chronią przed tego typu uszkodzeniami dzięki trwałej obudowie. Jest ona wykonana z solidnej blachy, która pokryta została dodatkowo ocynkiem. Całość powierzchni szafki pomalowano proszkowo, co stanowi dodatkową warstwę zabezpieczającą materiał. W efekcie szafka pod zawór MAG nadaje się do wieloletniego użytkowania bez wyraźnych zmian w wyglądzie i parametrach. Na dodatek trudno ją uszkodzić w sposób mechaniczny (np. uderzeniami).

Nie mniej istotne w przypadku szafek jest estetyka. W naszej ofercie znajdują się produkty zaprojektowane z myślą o miejskim zastosowaniu. Cechują się estetycznymi zdobieniami z mosiądzu, co przywodzi na myśl dzieła kowala. To tak zwany styl staromiejski, który doskonale wpisuje się w charakter rynków, zabytkowych dzielnic czy obiektów o klasycznej architekturze.

Zachęcamy do składania zamówień na szafki pod zawór MAG. Podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego odpowiemy na każde pytanie związane z asortymentem.

 

Cena

Pokaż wyniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: