HURTOWNIA INSTALACJI SANITARNYCH

 • Pompa ciepła Aermec HMI100 10kW monoblock
 • Dzbanek filtrujący Dafi Crystal LED 2l czarny + filtr
 • Saturator do wody gazowanej SodaStream Terra Biały
 • Butelka filtrująca Dafi Solid 0,7l + 2 filtry żółta

Wszelkiego rodzaju instalacje – wodne, kanalizacyjne czy gazowe – wymagają profesjonalnych części, by w bezpieczny i wydajny sposób dostarczać do budynków media. Wiemy, jak bardzo ważne jest zachowanie najwyższych standardów, dlatego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla naszych klientów. Tym właśnie powinien wyróżniać się dobry sklep hydrauliczny. Lublin jest miastem, które ma dostęp do nowoczesnych rozwiązań w tej dziedzinie dzięki hurtowni sanitarnej Hydro-Gaz. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się temu, co wprowadziliśmy do asortymentu. Z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Czytaj więcej

Sklep hydrauliczny z produktami dla profesjonalistów

Posiadamy wszystko, co jest niezbędne dla pracy fachowców. Wliczają się w to części do każdego rodzaju instalacji. Mają one na celu ułatwić tworzenie systemów dostarczania mediów, a także zapewnić ich wieloletnie funkcjonowanie. Dostępne w sklepie hydraulicznym elementy zostały już docenione przez profesjonalistów z różnych branż, którzy sięgają po nie w celu dostarczenia swoim klientom wysokiej jakości rozwiązań. Pragniemy przy tym zaznaczyć, że hurtownia sanitarna powstała również z myślą o osobach prywatnych, które poszukują prostych w montażu, estetycznych oraz trwałych artykułów.

Elementy instalacji gazowych w hurtowni sanitarnej

W tej kategorii znajdują się produkty, które umożliwiają dostarczanie do budynków gazu. To przede wszystkim szafki gazowe naszej produkcji. Hurtownia hydrauliczna jest w związku z tym najlepszym źródłem sprzętu produkowanego ze stali kwasoodpornej. Sprzedajemy szafki o różnych wymiarach oraz parametrach, przez co sprawdzą się dosłownie w każdym miejscu. Oprócz tego w sklepie sanitarnym znajdują się:

 • gazomierze,
 • przyłącza,
 • zawory,
 • czujniki czadu,
 • kształtki i zgrzewki elektrooporowe,
 • taśmy zbrojone,

a także wiele innych przydatnych podczas pracy akcesoriów. Łączy je wysoka jakość wykonania i dostępność, jaką oferuje nasza hurtownia hydrauliczna. Dzięki temu możesz zrobić zakupy w jednym miejscu, w naszym sklepie w Lublinie, by otrzymać wszystko, co jest potrzebne do instalacji gazowej.

Sklep hydrauliczny z częściami do instalacji wodnych

Równie ważny jest dostęp do wody. Zachęcamy więc do sprawdzenia, co nasz sklep sanitarny ma do zaoferowania w tej dziedzinie. To największa kategoria produktowa, ponieważ znajdują się w niej zarówno systemy uzdatniania wody, jak i pompy czy części do pralek lub zmywarek. To właśnie sprawia, że w hurtowni hydraulicznej da się zaopatrzyć w każdy niezbędny sprzęt. Udostępniamy jeszcze m.in.:

 • kształtki cynkowane, czarne czy lutowane,
 • rury miedziane,
 • naczynia wzbiorcze i wyrównawcze,
 • armaturę instalacyjną,
 • baterie łazienkowe oraz kuchenne,
 • kształtki PP lub chromowane.

Każdy produkt w sklepie sanitarnym przeszedł wiele testów higienicznych i wytrzymałościowych, by upewnić się, że jest bezpieczny w stosowaniu. To gwarancja zamówienia w pełni profesjonalnych urządzeń.

Budowa kanalizacji z produktami sklepu hydraulicznego

Wyróżniamy się kompleksowym podejściem do dziedziny, w której działamy od wielu lat. Dlatego w kwestii wody nie zapomnieliśmy o dostarczaniu rozwiązań służących odprowadzaniu ścieków z budynku. Hurtownia sanitarna Hydro-Gaz dysponuje licznymi akcesoriami kanalizacyjnymi, a także armaturą odpływową. Można u nas zamówić:

 • kolana.
 • trójniki i czwórniki,
 • mufy,
 • redukcje,
 • przejścia z żeliwa,
 • uchwyty,
 • syfony i półsyfony

oraz tym podobne elementy. Dzięki nowoczesnym produktom ze sklepu hydraulicznego można stworzyć higieniczną i wydajną instalację w bardzo przystępnej cenie.

Pompy ciepła w sklepie hydraulicznym

Wprowadziliśmy do oferty także produkty z zakresu nowoczesnych technologii. Mowa konkretnie o energooszczędnych pompach ciepła, które dystrybuuje nasza hurtownia sanitarna. Lublin ma dzięki temu dostęp do wyjątkowych urządzeń na zamówienie. Sprawdzą się nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale też obiektach usługowych i przemysłowych. Zakup tego rodzaju sprzętu w sklepie hydraulicznym wiąże się m.in. z pomocą w dobraniu odpowiadającego realnym wymaganiom modelu. Sprzedajemy wyłącznie takie technologie, które zyskały uznanie w oczach dotychczasowych użytkowników oraz wyróżniają się najlepszymi dostępnymi na rynku parametrami.

Akcesoria do domu i ogrodu w hurtowni hydraulicznej

Zwracamy jeszcze uwagę na inną bardzo dużą kategorię produktową. Mowa o artykułach przeznaczonych do domu i ogrodu. Hurtownia sanitarna specjalizuje się zwłaszcza w akcesoriach potrzebnych w kuchni i łazience. To przede wszystkim baterie, podłączenia pralki lub zmywarki, czujniki oraz detektory, a także węże gazowe czy urządzenia do filtrowania wody. Sklep hydrauliczny ma również filtry prysznicowe do domowego SPA i tego typu przedmioty. Oprócz tego dysponujemy przenośnymi grzejnikami elektrycznymi. A w kwestii ogrodu możemy dostarczyć m.in.:

 • zawory czerpalne,
 • odzyskiwacze wody,
 • pistolety do podlewania,
 • zraszacze pulsacyjne,
 • węże ogrodowe.

Wysokiej jakości produkty sklepu hydraulicznego

Wszystkie artykuły znajdujące się w ofercie hurtowni sanitarnej Hydro-Gaz spełniają najwyższe wymagania pod względem trwałości oraz bezpieczeństwa użytkowania. Najlepszym tego świadectwem są przyznane im atesty. Powstają bowiem w zgodzie z przyjętymi w całej Europie normami, na co szczególnie zwracają uwagę mieszkańcy dużych miast, takich jak Lublin. Sklep hydrauliczny dokłada wszelkich starań, by do rąk klientów trafiały wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które cechują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję powodowaną kontaktem z wilgocią.

Zaufani producenci w hurtowni sanitarnej

Część znajdujących się w ofercie artykułów pochodzi z naszej produkcji. Mowa np. o szafkach gazowych, które powstają ze stali kwasoodpornej, żywicy poliestrowej i włókna szklanego. To markowe konstrukcje z hurtowni sanitarnej o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych. Pozostałe artykuły zamawiamy od zaufanych producentów – zarówno zagranicznych, jak i krajowych. To m.in. Aermec (pompy ciepła), Firesco (czujniki) czy Anticor (płyny gruntujące). Dzięki temu w sklepie hydraulicznym możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz dla swoich instalacji, przy zachowaniu pewności, że każdy element będzie spełniać najwyższe wymagania.

Szybka realizacja zamówień w sklepie hydraulicznym

Cechujemy się terminowością. W związku z tym zakupione w hurtowni sanitarnej produkty trafią do ciebie w ekspresowym tempie. Większość zamówień realizujemy najpóźniej w następnym dniu roboczym. Jeśli jednak dokonasz zakupów w sklepie hydraulicznym do godziny 12:00, to z dużym prawdopodobieństwem artykuły zostaną wysłane do ciebie jeszcze tego samego dnia.

Sklep hydrauliczny z atrakcyjnymi cenami

Stawiamy nie tylko na jakość, ale też przystępność. Dotyczy to zwłaszcza proponowanego cennika. Uważnie analizujemy sytuację rynkową i dostosowujemy ceny w hurtowni sanitarnej w taki sposób, by pozostawały konkurencyjne. Sklep hydrauliczny Hydro-Gaz jest więc gwarantem oszczędności przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów wykonania.

Pomoc w wyborze produktów z hurtowni sanitarnej

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych ofertą. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie dotyczące asortymentu, a także doradzimy wybór produktów znajdujących się w hurtowni sanitarnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wskazać najkorzystniejsze rozwiązania dla danego domu, mieszkania czy firmy. Prowadzone przez nas sklepy hydrauliczne w Lublinie z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania. Przekonaj się o tym osobiście podczas rozmowy z naszymi specjalistami!