Zawór napełniający do spłuczki 1/2" uniwersalny KK-POL ZN5

Pływak do spłuczki ZN5

Catalogue index: 640.104

Uniwersalny zawór napełniający do kompaktu
  • Availability: In stock
  • Delivery: from PLN10.50 (Paczkomaty)
PLN21.46 gross / szt. PLN17.45 net + 23% VAT / szt.

Description

Zawór - napełniający do spłuczek 1/2" KK-POL

Najnowszy model zaworu wprowadzony przez firmę KK-POL na rynek. Zawór ZN5 jest następcą modelu ZN2.

Zawór napełniający jest produktem uniwersalnym przeznaczonym do zbiorników z bocznym doprowadzeniem wody, stosowanym w dolnopłukach oraz zbiornikach ceramicznych lub plastikowych. Wysoka jakość materiału PP zapewnia mu doskonałą odporność na zużycie i uszkodzenia mechaniczne a dzięki systemowi zamykania, zbiornik zawsze zostaje wypełniony w odpowiednim (bezpiecznym) stopniu.

Zawór napełniający Polskiej firmy KK-POL jest rozpoznawalny i wybierany przez profesjonalistów ze względu na jego łatwość montażu i regulacji, cichej pracy, powtarzalnym parametrom uniwersalności zastosowania, kompatybilnością z większością typów spłuczek (m.in. KOŁO / CERSANIT / ROCA).

Dlaczego wybrać zawór napełniający ZN5 KK-POL?

 

Uniwersalność i cicha praca

Zawór ZN5 wyróżnia uniwersalność zastosowania - pasuje do większości spłuczek. Istotną zaletą tego zaworu jest cicha praca, co jest niezwykle istotne zwłaszcza podczas korzystania z toalety nocą.

Przemyślane i udoskonalone rozwiązania.

Zawór napełniający KK-POL ZN5 jest łatwy w montażu i regulacji. Wystarczy wypiąć łącznik i ustawić pływak na odpowiedniej wysokości. Całość zajmuje kilka sekund.

Zabezpieczenia

Wewnątrz zaworu znajduje się filtr zapobiegający przedostawaniu się cząstek stałych znajdujących się w sieci wodociągowej. Dzięki temu zawór napełniający bezawaryjnie działa przez długi czas.

Firma KK-POL jest wiodącym producentem na Polskim rynku. Dzięki swoim wieloletnim doświadczeniom, współpracą z wieloma renomowanymi firmami, oraz stale rozwijającym się laboratoriami badawczymi zapewnia najwyższą jakość produktu.

Ask about product

Cost of delivery

DPD : from PLN15.00
Odbior osobisty : from PLN0.00
Paczkomaty : from PLN10.50