Szafki gazowe

Skrzynki gazowe

Oferujemy różnego rodzaju szafki gazowe pozwalające na ukrycie i zabezpieczenie przed dostępem osób trzecich elementów instalacji. W katalogu można znaleźć zamykane modele różniące się zarówno stylem wykonania, jak i wykorzystanymi materiałami, rozmiarami, kolorami i przeznaczeniem. Dzięki szerokiemu wyborowi każdy klient powinien bez trudu dobrać idealną wersję pasującą do wyglądu swojej posesji czy domu.

Czytaj więcej

Skrzynka gazowa w ogrodzeniu – dekoracja płotu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że szafka gazowa, szczególnie taka montowana w ogrodzeniu, ma pełnić nie tylko funkcję praktyczną, ale również w dużym stopniu będzie wpływała na prezencję działki, dlatego warto, by była ona estetyczna.

Dlatego proponujemy eleganckie produkty w różnym stylu. Dostępne są tradycyjne warianty w barwach: żółtej, brązowej, czarnej, popielatej, grafitowej, beżowej i innych, ale także wersje eleganckie np. nawiązujące swoim designem do artystycznej pracy kowalskiej. Taka staromiejska skrzynka gazowa świetnie sprawdzi się w roli ozdoby ogrodzenia.

 

Skrzynka gazowa wymiary

Nasze skrzynki do gazu dostępne są w kilku rozmiarach. Dzięki temu można dobrać idealną szafkę do każdego typu instalacji. Dystrybuujemy modele fundamentowe mieszczące: zewnętrzne oraz podtynkowe przyłącza gazowa, gazomierze, zawór gazowy, ale także wersje do węzłów redukcyjno-pomiarowych czy zaprojektowane pod zawór MAG.

 

Szafka gazowa cena i materiał

Sprzedajemy skrzynki gazowe w atrakcyjnych cenach. Są one w dużym stopniu zależne od materiału, z jakiego dany produkt został wykonany, ale każda szafka gazowa w naszym sklepie jest tania. Proponujemy warianty z włókna szklanego i tworzyw sztucznych oraz znacznie mocniejsze blaszane z malowaniem proszkowym.

 

Price
Labels
Show results (136)
Szafki gazowe
View:
Availability:
On page:
Sort by: