Czujniki czadu

W Hydro-Gaz priorytetowo traktujemy kwestię zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom domów, mieszkań i innych nieruchomości. Dlatego sprzedajemy wiele wysokiej jakości czujników tlenku węgla, stanowiących kluczowy element każdego budynku, w którym wykorzystuje się np. piecyki gazowe. Proponujemy Państwu czujki czadu renomowanej marki Kidde, łączące wczesne wykrywanie emisji tego szkodliwego gazu z prezentacją na wyświetlaczu niezbędnych informacji, umożliwiające szybką reakcję w przypadku wystąpienia zagrożenia.

Czytaj więcej

Czujnik tlenku węgla – urządzenie, które może uratować życie

Mimo dostępu do coraz nowocześniejszych technologii grzewczych cały czas dużym problemem są niestety dość częste zatrucia czadem. Wielu z tych zdarzeń można było uniknąć, montując w domu niewielkie urządzenie, jakim jest czujnik tlenku węgla Kidde z czytelnym wyświetlaczem i systemem wczesnego ostrzegania. Urządzenie to natychmiast identyfikuje bezwonny i niewidzialny gaz rozchodzący się w pomieszczeniu, który stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt. Zaprojektowany w sposób umożliwiający szybkie ostrzeganie przed niebezpieczeństwem to stosunkowo niedroga, a przy tym jedna z najlepszych możliwych inwestycji w bezpieczeństwo własne i innych użytkowników nieruchomości.

Czujniki czadu Kidde – zaawansowane funkcje dla bezpieczeństwa

W kategorii detektorów tlenku węgla oferujemy zasługujące na szczególną uwagę i cieszące się popularnością na całym świecie rozwiązania od renomowanej marki Kidde. Niezawodny czujnik czadu z wyświetlaczem został przez producenta wyposażony w szereg funkcji, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo domowników.

Wyświetlacz LCD z maksymalnym wskazaniem 999 PPM

Detektory wyposażone zostały w czytelne wyświetlacze LCD, na których prezentowane są informacje o aktualnym stężeniu CO w powietrzu.

Opatentowany elektrochemiczny sensor CO

Każdy stworzony przez Kiddee czujnik czadu wykorzystuje własny elektrochemiczny sensor tlenku węgla, co gwarantuje precyzyjne i szybkie wykrywanie gazu.

Dłuższa żywotność w porównaniu z czujnikami konkurencji

Nawet o 40% dłuższy czas pracy w stosunku do innych dostępnych na rynku rozwiązań przekładający się na wyższą niezawodność i zwiększone bezpieczeństwo.

Głośna sygnalizacja i przycisk Test/Reset

W momencie wykrycia zagrożenia, czujnik Kidde wydaje głośny alarm, umożliwiając szybką reakcję. Dodatkowo przycisk Test/Reset ułatwia kontrolę i sprawną obsługę urządzenia.

Funkcja stężenia szczytowego i zasilanie bateryjne

Każdy detektor tlenku węgla posiada wbudowany przycisk do odczytu na wyświetlaczu najwyższego wykrytego stężenia CO, a także zasilanie bateryjne, które gwarantuje ochronę nawet w przypadku braku prądu w sieci.

Czujniki tlenku węgla Kidde w ofercie Hydro-Gaz

W Hydro-Gaz zależy nam na Państwa bezpieczeństwie, dlatego zajmujemy się sprzedażą wyłącznie sprawdzonych detektorów z wyświetlaczem marki Kidde. Ich użytkowanie zapewnia wysoki poziom ochrony, przed potencjalnym zagrożeniem spowodowanym ulatnianiem się tlenku węgla. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej na temat tych urządzeń – z przyjemnością podpowiemy, jak dobrać czujnik czadu idealnie dopasowany do Państwa potrzeb.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (7)
Czujniki czadu
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: