Zawory i akcesoria grzejnikowe

Trudno wyobrazić sobie współczesne mieszkania i domy bez możliwości kontroli temperatury wewnętrznej. Jest to możliwe dzięki niewielkim, prostym w obsłudze urządzeniom grzejnikowym, jakimi są głowice termostatyczne. W naszej ofercie można znaleźć zestawy składające się zarówno z podstawowych modeli, jak i zespolonych czy osiowych. Sprawdź, dlaczego warto postawić na udostępniane przez markę Hydro-Gaz rozwiązania.

Czytaj więcej

Kontrola temperatury z głowicami termostatycznymi

Najistotniejszą zaletą prezentowanych produktów jest łatwość obsługi. Dzięki swojej nieskomplikowanej budowie są w stanie szybko wyregulować temperaturę wewnątrz pomieszczenia. Zestaw termostatyczny (tak samo zespolony, jak i osiowy) wykorzystuje w tym celu podstawowe prawa fizyki. Wystarczy, że użytkownik ręcznie ustawi głowicę grzejnikową na wymagany przez siebie poziom, by urządzenie automatycznie zmniejszało lub zwiększało generowanie ciepła w danym pokoju. W ten sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy na ogrzewaniu.

 

Prosty montaż zestawów termostatycznych zespolonych i osiowych

Z instalacją poradzi sobie nawet niedoświadczona w tej dziedzinie osoba. Montaż jest bowiem bardzo intuicyjny. Zestaw termostatyczny zespolony czy osiowy wymaga jedynie użycia podstawowych narzędzi oraz stosowania się do dołączonych instrukcji. Trzeba jedynie dobrać model do znajdującego się w domu systemu ogrzewania. Posiadamy zawory grzejnikowe wraz z głowicami o gwincie ½ cala, które są najpopularniejsze w całej Polsce. Oprócz tego można dobierać modele pod względem umiejscowienia zaworu (lewy lub prawy) i tym podobnych parametrów. Z przyjemnością pomożemy w dobraniu właściwego produktu.

 

Estetyczne zestawy grzejnikowe termostatyczne

Nie mniejsze znaczenie ma wygląd. W końcu głowice grzejnikowe mogą znajdować się na widoku. Dlatego do oferty wprowadziliśmy urządzenia charakteryzujące się wysokim poziomem estetyki. Zostały one wykonane w uniwersalnej kolorystyce (od standardowego białego aż po chromowane), a także nowoczesnym wzornictwie. Oprócz tego zestaw termostatyczny osiowy lub zespolony może zostać ukryty przy pomocy specjalnych kompletów maskujących – również dostępnych w naszym asortymencie.

 

Wytrzymałe zawory grzejnikowe termostatyczne

Wszystkie urządzenia powstają z wysokogatunkowych materiałów. Odpowiadają za odporność głowic grzejnikowych oraz zestawów termostatycznych osiowych i zespolonych na uszkodzenia mechaniczne, a także korozję. W ten sposób zostały przystosowane do wieloletniej, intensywnej eksploatacji w nawet najtrudniejszych warunkach.

 

Dobra cena zestawów termostatycznych zespolonych i osiowych

Na uwagę zasługuje jeszcze proponowany przez nas koszt zakupu produktów. Dokładamy wszelkich starań, by utrzymywał się on na optymalnym poziomie. Dzięki temu zawory grzejnikowe termostatyczne – zarówno zespolone, jak i osiowe – trafiają wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Więcej informacji na temat cennika głowic, zawartości zestawów oraz szczegółów zamówienia udzielimy podczas rozmowy telefonicznej lub mailowej. Przy okazji doradzimy wybór najkorzystniejszego rozwiązania.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (47)
Zawory i akcesoria grzejnikowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: