Szafki na 2 gazomierze

Oferujemy wytrzymałe i praktyczne skrzynki gazowe podwójne o rozmiarach 120 x 60 x 25 cm oraz 60 x 80 x 25 cm. Są one dostępne w wersjach poziomych i pionowych, pozwalających na zamontowanie dwóch (a w wybranych modelach nawet trzech) gazomierzy obok siebie lub jeden nad drugim. Ten rodzaj skrzynki sprawdzi się przede wszystkim w domach wielorodzinnych, np. bliźniakach albo szeregowcach.

Czytaj więcej

Każda szafka gazowa na dwa gazomierze została wykonana z dużą starannością z wytrzymałych materiałów: włókna szklanego pokrytego laminatem poliestrowym. Produkty są odporne na korozję, urazy mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Występują w różnych kolorach, m.in. białym, popielatym, żółtym, brązowym, grafitowym oraz innych. Każda skrzynka gazowa podwójna ma wytłoczony na przedniej części napis GAZ.

Wewnątrz szafki gazowej na dwa gazomierze znajduje się profesjonalne wyposażenie w postaci monozłącza oraz szyn montażowych, które umożliwiają stabilne zamocowanie urządzeń. Drzwi obudowy są zabezpieczone dwoma zamkami na klucze trójkątne. Skrzynka gazowa podwójna ma ponadto niewielkie otwory wentylacyjne w obudowie, zapewniające odpowiednią temperaturę i mikroklimat w środku. Produkt posiada pozytywną opinię techniczną Instytutu Górnictwa Naftowego i Gazownictwa w Krakowie.

Skrzynka na gazomierz wyróżnia się szybkim i łatwym montażem. Można ją przymocować do ściany albo na linii ogrodzenia (w takiej sytuacji wymagany jest fundament bądź podstawa), zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (24)
Szafki na 2 gazomierze
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: