Kształtki miedziane do lutowania

Wykorzystanie rur oraz akcesoriów z miedzi wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych sposobów budowy niezawodnych i trwałych instalacji hydraulicznych. Kształtki miedziane do lutowania, które znajdziesz w tej kategorii, regularnie wybierane są przez profesjonalistów, doceniających ich solidność, odporność na korozję oraz wysoką efektywność termiczną.

Czytaj więcej

W naszym sklepie online proponujemy szeroki wybór lutowanych akcesoriów z miedzi, łączących szybki montaż i ponadprzeciętną trwałość z doskonałym przewodzeniem ciepła. Asortyment obejmuje różne typy kształtek miedzianych, począwszy od kolana i trójników, poprzez redukcje i mufy w różnych rozmiarach, aż po nyple, zaślepki i markowe akcesoria ułatwiające lutowanie. Dostępne we wszystkich najpopularniejszych wielkościach oraz kątach gięcia, pozwalają na elastyczne dopasowanie do różnych średnic rur oraz indywidualnych wymogów Twojego projektu.

Kolana, mufy, nyple, redukcje, trójniki – największy wybór kształtek z miedzi

Szeroki asortyment jedno- oraz dwukielichowych kolan Ø15, Ø18, Ø22 i Ø28 o kątach 45-90 stopni, pozwala precyzyjnie dopasować układ rurociągu do projektowanego przebiegu instalacji. Lutowane mufy to kolejne podstawowe kształtki miedziane, służące do łączenia odcinków rur z zachowaniem wysokiej szczelności i trwałości. Asortyment uzupełnia szeroki wybór nypli oraz adapterów o różnych rozmiarach i gwintach, umożliwiających łatwe przyłączanie rozmaitych elementów armatury hydraulicznej. U nas znajdziesz także idealnie dopasowane redukcje, niezbędne wszędzie tam, gdzie trzeba zmniejszyć średnicę rury na danym odcinku, a także trójniki do lutowania, pozwalające na rozgałęzianie instalacji na dodatkowe odcinki.

Hydro-Gaz – Twój partner w zakresie kształtek miedzianych

Wszystkie oferowane przez nas akcesoria i elementy są łatwe w montażu, a wykonywane z nich sieci hydrauliczne są odporne na wycieki. Kształtki miedziane lutowane to skuteczna metoda łączenia elementów, która zapewnia trwałe i solidne połączenia, eliminując ryzyko awarii. Sprawdź także pozostałe kategorie, w których czekają na Ciebie m.in. rury z miedzi o różnych średnicach i długościach oraz markowa armatura instalacyjna.

Cena
Pokaż wyniki (87)
Kształtki Cu lutowane
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: