Nyple

Wykonanie bezpiecznej instalacji sanitarnej czy systemu centralnego ogrzewania wymaga zastosowania wysokiej jakości kształtek i łączników. Zalicza się do nich dostępne w naszej ofercie nyple mosiężne o średnicy 1 cala, 3/4 lub 1/2’’, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu trwałych i niezawodnych połączeń rurowych. Przygotowaliśmy dla Państwa bogaty katalog tego typu produktów wykonanych z mosiądzu, które sprawdzą się w różnego rodzaju instalacjach, umożliwiając szybkie i szczelne łączenie poszczególnych elementów sieci wodnej, gazowniczej lub grzewczej.

Czytaj więcej

Wysokiej jakości nyple mosiężne do wody – niezawodne połączenia rurowe

W instalacjach ciepłej wody użytkowej czy grzewczych te niewielkie, wykonane z wytrzymałego i odpornego na korozję stopu miedzi oraz cynku kształtki, zapewniają idealną szczelność różnorodnych połączeń rurowych. Każdy z elementów jest zrobiony z najwyższej jakości mosiądzu, co gwarantuje ponadprzeciętną trwałość oraz minimalizuje ryzyko pojawienia się nieszczelności. W Hydro-Gaz znajdą Państwo nypel mosiężny 1 cal, 1/2, 3/4'' bądź 3/8'', co pozwala z łatwością dobierać go do konkretnych potrzeb.

Jakie jest zastosowanie nypli mosiężnych?

Ten charakterystyczny typ kształtki z obustronnym gwintowaniem znajduje powszechne zastosowanie w różnego rodzaju instalacjach wodnych i centralnego ogrzewania. Mosiądz, z którego wykonany jest nypel, to materiał, który sprawdzi się zarówno w budownictwie mieszkalnym czy usługowym, jak i w obiektach przemysłowych, często wyposażonych w specjalistyczne systemy, wymagające solidnego łączenia rur, zaworów, pomp i innych elementów.

Również w instalacjach ogrzewania, zarówno grzejnikowego, jak i podłogowego, nypel mosiężny np. 3/4 cala będzie spełniał swoje zadania, łącząc ze sobą poszczególne elementy sieci. Dzięki wysokiej odporności na temperaturę mosiądz jest idealnym wyborem do połączeń w instalacjach grzewczych. Dostępne w tej kategorii kształtki powszechnie wykorzystuje się także w gazownictwie, gdzie oprócz standardowych średnic takich jak 1 cal, czy 3/8’’ często stosowane są redukcje, np. 1/2’’ x 3/8’’, które także znajdą Państwo w naszej ofercie.

Bogate spektrum zastosowań, jakim charakteryzuje się np. nypel mosiężny, dopełniają szeroko rozumiane sieci przemysłowe. Systemy sprężonego powietrza, transport specjalistycznych mediów czy zasilanie maszyn to tylko niektóre przykłady użycia wykonanych z mosiądzu kształtek, które z uwagi na swoją wytrzymałość i szerokie zakresy pracy stanowią ważny element wielu instalacji w zakładach produkcyjnych.

Nyple mosiężne do wody i gazu – niezawodność i najwyższa jakość

Jeśli poszukują Państwo solidnych kształtek, łączących precyzję wykonania z ponadprzeciętną trwałością, nasza szeroka gama nypli z mosiądzu z pewnością w pełni odpowie na te oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą artykułów instalacyjnych, w której oprócz łączników mosiężnych o średnicy 1, 1/2, 3/4 czy 3/8 cala, dostępne są również praktyczne mufy, kolana w wielu różnych wariantach, praktyczne przedłużki oraz szereg innych produktów do budowy sieci wodnych, grzewczych i gazowych – sprzedajemy je w bardzo atrakcyjnych cenach.

Cena
Pokaż wyniki (12)
Nyple
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: