Skrzynki gazowe 40x40

Funkcjonalne skrzynki gazowe

W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości estetyczne skrzynki gazowe w standardowym rozmiarze 40x40. Wszystkie produkty posiadają deklaracje zgodności i zostały wykonane z materiałów spełniających określone ustawami normy jakościowe. Każda skrzynka gazowa 40x40 zaprojektowana jest do zastosowania zewnętrznego, na budynku lub w linii ogrodzenia. Służy do ochrony przyłącza gazowego, gazomierza oraz zaworu gazowego. Produkt z powodzeniem może być stosowany przy domach jednorodzinnych, jak i w większych budynkach.

Czytaj więcej

Skrzynka na zawór gazowy posiada obudowę odporną na skrajne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Znajdujący się na powierzchni laminat poliestrowy jest niewrażliwy na działanie promieni UV, co sprawia, że nawet po wielu latach użytkowania wygląda ona bardzo dobrze. Skrzynka charakteryzuje się również doskonałą odpornością na długotrwałe działanie wilgoci, co ma duże znaczenie w przypadku intensywnych opadów czy zalegającego śniegu.

Obudowa wyposażona została w zgodne z normami prawa otwory wentylacyjne. Dzięki zastosowanemu zamkowi dostęp do skrzynki na zawór gazowy mają tylko uprawnione osoby. Jego budowa sprawia, że otwieranie i zamykanie skrzynki odbywa się w sposób błyskawiczny. Zgodnie z przyjętymi zwyczajami skrzynki gazowe 40x40 przeważnie występują w kolorze żółtym. Jednak obecnie bez problemu można kupić produkty w barwach szarych czy brązowych. Łatwiej więc dopasować ich wygląd do elewacji budynku.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą skrzynek gazowych dostępnych w naszym sklepie.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (6)
Skrzynki gazowe 40x40
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: