Kształtki elektrooporowe

Niezawodne kształtki elektrooporowe do instalacji gazowych oraz wodociągowych

Kształtka elektrooporowa to nowatorski produkt, dzięki któremu będą Państwo w stanie w wyjątkowo prosty sposób łączyć ze sobą rury polietylenowe w systemach domowych oraz przemysłowych. Innowacyjność kształtek wynika z faktu, że pozwalają one podłączyć przewody do już istniejącego systemu rurociągów. Znajdują one zastosowanie zarówno w konstrukcji instalacji gazowych, jak i wodociągowych.

Czytaj więcej

W asortymencie sklepu Hydro-Gaz znaleźć mogą Państwo kształtki elektrooporowe, pochodzące między innymi od renomowanego dostawcy Georg Fischer. Komponenty te produkowane są z polietylenu 100, znanego również pod skróconą nazwą PEHD 100. Jest to surowiec wyjątkowo giętki, sprawdzający się doskonale w branży chemicznej oraz w przemyśle. Zastosowanie tego materiału gwarantuje niezawodność oraz pełne bezpieczeństwo instalacji gazowej lub wodnej.

Oprócz podzespołów, takich jak kształtka elektrooporowa w naszej ofercie znajdują się wszystkie pozostałe, niezbędne elementy instalacji gazowych – skrzynki gazowe, złącza oraz gazomierze. Ponadto dostarczamy również wszelkie akcesoria, użyteczne w procesie montażu – także zgrzewarki do elementów elektrooporowych.

Zapraszamy do zapoznania się z całością asortymentu, dostępnego za sprawą oferty sklepu Hydro-Gaz, a także do zakupów za pośrednictwem niniejszej strony. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów, prosimy o zadawanie ich za pomocą formularza dostępnego w osobnej zakładce „kontakt”.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (12)
Kształtki elektrooporowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: