Przedłużki mosiężne 1/2"

Łączenie lub przedłużanie różnych elementów rur, przewodów i tym podobnych komponentów w instalacjach wymaga skorzystania ze sprawdzonych rozwiązań. Tylko one gwarantują szczelność systemu, a także – co nie mniej istotne – estetyczne wykończenie. W tym celu szczególnie polecamy przedłużki mosiężne 1/2. Spełniają one wszelkie wymagania w zakresie konstrukcji układów przesyłowych mediów (takich jak gaz czy woda). Zobacz, dlaczego jeszcze warto postawić na dostarczane przez nas produkty.

Czytaj więcej

Zalety przedłużek mosiężnych 1/2

Najistotniejszym atutem związanym z wykorzystaniem elementów wykonanych z mosiądzu jest ich odporność na korozję. Są przystosowane do długotrwałego kontaktu z wodą, co jest szczególnie przydatne w instalacjach hydraulicznych. Ponadto przedłużka mosiężna 1/2 wyróżnia się bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, a także różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, w tym wysokie temperatury.

Znaczenie ma także fakt atrakcyjnego, metalicznego wyglądu. Kolorystyka i gładka powierzchnia sprawiają, że elementy mogą być wystawione na widok bez ryzyka zaburzenia estetyki wnętrza, co można wykorzystać w licznych projektach.

Zastosowanie przedłużek mosiężnych 1/2

Z uwagi na swoje zalety prezentowane produkty można wykorzystać w wielu instalacjach o odmiennym przeznaczeniu. Pod tym względem przedłużka mosiężna 1/2 30 mm jest więc uniwersalna. Wystarczy dobrze dobrać długość oraz rodzaj gwintu do planowanej konstrukcji. Wśród systemów, w których są najczęściej stosowane, można wymienić m.in.:

  • wodno-kanalizacyjne,
  • ogrzewania,
  • wentylacji,
  • klimatyzacji,
  • gazowe,
  • przemysłowe.

Warto dodać, że to higieniczny materiał, który jest dopuszczany do kontaktu z wodą pitną. Sprawdzi się więc np. w przedsiębiorstwach spożywczych czy instalacjach domowych.

Przedłużki mosiężne 1/2 w naszej ofercie

Posiadamy produkty o zróżnicowanej długości. Na ofertę składa się przedłużka mosiężna 1/2 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm i 60 mm. Do wyboru są też dwa rodzaje gwintów: GW1/2 oraz GZ1/2. To pozwala naszym klientom zaopatrzyć się w potrzebne elementy w jednym miejscu.

Korzystna cena przedłużek mosiężnych 1/2 cala

Dokładamy wszelkich starań, aby znajdujące się w ofercie produkty wyróżniały się nie tylko trwałością, ale też przystępnym kosztem zakupu. Zapewniamy w związku z tym najlepszy stosunek ceny do jakości. Przedłużka mosiężna 1/2 20 mm jest tanim, a zarazem pewnym i sprawdzonym sposobem tworzenia profesjonalnych instalacji. Dlatego właśnie cieszy się tak dużą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i fachowców prowadzących własne przedsiębiorstwa remontowo-budowlane.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych naszym asortymentem. Specjaliści odpowiedzą na każde pytanie związane z produktami, a także doradzą, która przedłużka mosiężna 1/2 cala – 5 mm, 10 mm, a może 30 mm – najlepiej sprawdzi się do realizacji danego projektu. A jeśli jesteś pewny, czego potrzebujesz, to zamów elementy za pośrednictwem naszej strony. Gwarantujemy szybką wysyłkę.

Cena
Pokaż wyniki (8)
Przedłużki mosiężne 1/2"
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: