WEBA

Ochrona liczników, zaworów, węzłów oraz pozostałych elementów instalacji gazowej, przy jednoczesnym zapewnieniu łatwego dostępu osobom uprawnionym to podstawowe zadanie szafek oraz skrzynek gazowych. W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości rozwiązania ze stali i tworzywa sztucznego, spełniające wyśrubowane standardy bezpieczeństwa i jakości. Nasza oferta obejmuje produkty renomowanej marki WEBA, od lat specjalizującej się w dostarczaniu na rynek solidnych i niezawodnych elementów osprzętu gazowego.

Czytaj więcej

Szafka gazowa WEBA charakteryzuje się solidną konstrukcją. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom, takim jak zamek kluczowy czy zastosowanie najlepszej jakościowo blachy stalowej chroni krytyczne elementy infrastruktury przed dostępem osób nieuprawnionych oraz wpływem warunków atmosferycznych.

W naszej ofercie znajdziesz produkowane przez WEBA skrzynki gazowe w różnych rozmiarach, w wersji wolnostojącej, jak i przeznaczonej do montażu na ścianie budynku. Oferujemy modele kompaktowe, jak również rozwiązania umożliwiające przechowywanie większej ilości urządzeń, idealne do dużych instalacji.

Dlaczego warto wybrać skrzynki i szafki gazowe WEBA?

Wykorzystane do produkcji szafek oraz skrzynek WEBA materiały są odporne na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz korozję, co gwarantuje ich wieloletnią niezawodność. Dodatkowo skrzynka gazowa WEBA jest łatwa w montażu i posiada odpowiednie otwory oraz przyłącza, umożliwiające szybkie podłączenie urządzeń. Ergonomiczny design pozwala na estetyczne wkomponowanie w otoczenie, niezależnie od miejsca instalacji.

Wolnostojące skrzynki gazowe WEBA

Funkcjonalnym rozwiązaniem, służącym zabezpieczeniu sieci oraz zachowaniu estetyki są dostarczane przez WEBA szafki wolnostojące. Oferujemy szeroki wybór skrzynek gazowych, przeznaczonych do instalacji na zewnątrz budynków, w ogrodach, na posesjach czy terenach przemysłowych. Produkty te, wytwarzane z wytrzymałej i odpornej na warunki pogodowe stali oraz tworzyw sztucznych, spełniają wszystkie techniczne oraz prawne wymogi, związane m.in. z zapewnieniem łatwego i wygodnego dostępu.

Przemyślane rozwiązania zabezpieczające, takie jak zamki, klucze czy blokady, chronią przed nieuprawnionym dostępem do urządzeń. Z kolei ich ergonomiczny, uniwersalny design sprawia, że skrzynki te prezentują się estetycznie i harmonijnie w dowolnym otoczeniu.

Szafki gazowe na budynek

Alternatywą dla wolnostojących skrzynek do gazu są produkowane przez WEBA szafki gazowe montowane na elewacjach budynków. Pozwalają one na bezpieczne przechowywanie urządzeń gazowych w budynkach mieszkalnych, komercyjnych lub przemysłowych. Atutami rozwiązań oferowanych przez WEBA są charakterystyczny wygląd oraz kolorystyka produktów, umożliwiające szybkie zlokalizowanie krytycznej infrastruktury w sytuacji zagrożenia. W ofercie sklepu internetowego HYDRO-GAZ znajdziesz różne rodzaje i rozmiary szafek gazowych na budynek, przystosowanych do montażu na elewacji lub w wyznaczonym miejscu, zgodnie z przepisami i wymogami bezpieczeństwa.

Szafki gazowe WEBA - wybierz Hydro-Gaz

Jako wieloletni, godny zaufania oficjalny dystrybutor, dbający o jakość oferowanego asortymentu i satysfakcję Klientów, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z profesjonalnego doradztwa technicznego. Z przyjemnością podpowiemy, która wyprodukowana przez markę WEBA szafka gazowa lub skrzynka naścienna najlepiej sprawdzą się w przypadku Twojej instalacji. Dzięki bogatej gamie produktów jesteśmy w stanie zapewnić rozwiązania nawet dla najbardziej niestandardowych projektów.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (31)
WEBA
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: