Monozłącza gazowe

Monozłącza elastyczne, pionowe oraz poziome w asortymencie Hydro-Gaz

W ramach asortymentu, dostępnego za sprawą niniejszej kategorii produktowej, oferujemy Państwu monozłącza oraz łączniki zaworów, umożliwiające podpięcie gazomierza do instalacji gazowej. Podzespoły te zaprojektowane zostały tak, aby dodatkowo zabezpieczać gazomierz przed ryzykiem uszkodzenia w wyniku wzmożonych naprężeń systemu. Jego konstrukcja gwarantuje prosty, szybki i przede wszystkim bezpieczny montaż instalacji, a także zapewnia ich łatwy odbiór przez gazownie. Cechują się one stuprocentową szczelnością, gwarantowaną dzięki zastosowaniu optymalnych surowców, ocynkowanych w celu zabezpieczenia przed korozją.

Czytaj więcej

Poniższa kategoria obejmuje elementy umożliwiające podpięcie gazomierza w różnych konfiguracjach. Wymienić możemy monozłącza pionowe, poziome oraz elastyczne.

Oprócz nich w naszej ofercie znajdziecie Państwo również wszelkie inne podzespoły, niezbędne do zamontowania instalacji gazowej, takie jak skrzynki gazowe, same gazomierze, czy kształtki elektrooporowe. Ponadto proponujemy Państwu także szereg przydatnych w procesie montażu akcesoriów oraz narzędzi, takich jak skrobaki do rur PE, czy zgrzewarki elektrooporowe.

Jeżeli interesują Państwa monozłącza gazowe znajdujące się w asortymencie sklepu Hydro-Gaz, zapraszamy do zakupu za pośrednictwem strony internetowej. W razie potrzeby udzielamy informacji dotyczących produktów z naszej oferty – w przypadku pojawienia się pytań zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego w osobnej zakładce.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (12)
Monozłącza gazowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: