Monozłącza gazowe

Monozłącza elastyczne, pionowe oraz poziome w asortymencie Hydro-Gaz

W ramach asortymentu, dostępnego za sprawą niniejszej kategorii produktowej, oferujemy Państwu szeroki wybór markowego osprzętu, niezbędnego do sprawnego i prawidłowego wykonania domowej instalacji. Przykładem są monozłącza oraz łączniki zaworów, umożliwiające podpięcie gazomierza do instalacji gazowej. Podzespoły te zaprojektowane zostały tak, aby dodatkowo zabezpieczać gazomierz przed ryzykiem uszkodzenia w wyniku wzmożonych naprężeń systemu gazu. Jego konstrukcja gwarantuje prosty, szybki i przede wszystkim bezpieczny montaż instalacji, a także zapewnia ich łatwy odbiór przez gazownie. Cechują się one stuprocentową szczelnością, gwarantowaną dzięki zastosowaniu optymalnych surowców, ocynkowanych w celu zabezpieczenia przed korozją.

Czytaj więcej

Szeroki wybór monozłącz do gazu

Poniższa kategoria obejmuje elementy umożliwiające podpięcie gazomierza w różnych konfiguracjach. Wymienić możemy monozłącza gazowe pionowe, poziome oraz elastyczne.

Oprócz nich w naszej ofercie znajdziecie Państwo również wszelkie inne podzespoły, niezbędne do zamontowania instalacji gazu, takie jak skrzynki, same gazomierze, czy kształtki elektrooporowe. Ponadto proponujemy Państwu także szereg przydatnych w procesie montażu akcesoriów oraz narzędzi, takich jak skrobaki do rur PE, czy zgrzewarki elektrooporowe. Warto w tym miejscu zaznaczyć, ze swoją ofertę skomponowaliśmy w sposób umożliwiający łatwy i szybki dobór elementów przyłączeniowych do różnych rodzajów i wymogów instalacji. I tak w naszym sklepie znajdą Państwo m.in. monozłącza gazowe współpracujące z gazomierzami G4 czy G6 w rozstawie 130 mm, o średnicy przyłącza 3/4’’, jak również 1-calowe. Elastyczna oferta Hydro-Gaz dopasowana jest do wielu różnych systemów gazu, co umożliwia precyzyjny dobór niezbędnych akcesoriów instalacyjnych.

Czym wyróżniają się monozłącza do gazu z oferty sklepu Hydro-Gaz?

Nabywając u nas dowolny produkt, zyskują Państwo pewność wysokiej jakości wykonania oraz wieloletniej niezawodności, w tym bezpieczeństwa eksploatacji. Monozłącza do gazu, które proponujemy, zostały zaprojektowane tak, by z łatwością mieściły się w szafkach o różnych konstrukcjach i wymiarach, jednocześnie zapewniając szybki i bezproblemowy montaż. W naszej ofercie dostępne są także akcesoria gazowe, umożliwiające przyłączenie dwóch lub czterech liczników, jak również specjalne konsole G4/G6 na niskie ciśnienie.

Dlaczego warto zamawiać u nas monozłącza gazowe?

Wybierając dowolny produkt z naszej oferty, zyskują Państwo:

  • pewność łatwego montażu oraz demontażu licznika,
  • gwarancję bezpieczeństwa dzięki posiadanym atestom oraz certyfikatom,
  • możliwość przyłączenia różnej liczby gazomierzy w zależności od potrzeb.

Jako doświadczony dystrybutor akcesoriów oraz artykułów do budowy instalacji gazowych, od lat dostarczamy na rynek wyłącznie sprawdzone monozłącza oraz inne produkty do gazu ziemnego i butlowego. Staranne wykonanie oraz najwyższa jakość zastosowany materiałów przekładają się na wiele lat bezproblemowej eksploatacji w sieciach gazowniczych wewnętrznych, oraz zewnętrznych. Jeśli poszukują Państwo wysokiej klasy artykułów instalacyjnych, łączących najwyższe standardy jakości z przystępnymi cenami, nasza oferta z pewnością przypadnie Państwu do gustu.

Hydro-Gaz: złącza do gazu i wiele więcej

Jeżeli interesują Państwa monozłącza gazowe znajdujące się w asortymencie sklepu Hydro-Gaz, zapraszamy do zakupu za pośrednictwem strony internetowej. W razie potrzeby udzielamy informacji dotyczących akcesoriów do gazu z naszej oferty – w przypadku pojawienia się pytań zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego w osobnej zakładce.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (14)
Monozłącza gazowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: