Węże gazowe

W dziedzinie sieci gazowniczych bezpieczeństwo i niezawodność, przeznaczonej do nich armatury są dla nas absolutnym priorytetem. Z tego powodu w sklepie internetowym Hydro-Gaz oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości węży do kuchenek gazowych i przewodów do gazu ziemnego. Oferowane produkty zostały wykonane z certyfikowanych materiałów oraz zaprojektowane w sposób, który pozwala im spełniać, najwyższe standardy w zakresie bezpiecznej eksploatacji. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym katalogiem produktów, umożliwiających wykonywanie trwałych i niezawodnych połączeń.

Czytaj więcej

Węże gazowe – kluczowy element każdej sieci

Przy projektowaniu oraz budowie instalacji wybór odpowiednich przewodów ma ogromne znaczenie w kontekście bezpieczeństwa, wydajności i trwałości całego systemu. Węże gazowe pełnią w tym układzie kluczową funkcję, zapewniając precyzyjny dopływ paliwa w kierunku od źródła do urządzenia odbiorczego, np. kuchenki lub piecyka. Wąż do gazu ziemnego powinien zostać dobrany odpowiednio do parametrów technicznych danego systemu, z uwzględnieniem indywidualnych wymogów jego użytkownika.

W domowych sieciach najczęściej stosuje się modele wykonane z tworzywa sztucznego, wzmocnione dodatkowym, stalowym oplotem, zwiększającym trwałość i zapewniającym odpowiednią sztywność przewodu gazowego. Kolejnym z istotnych parametrów jest maksymalne ciśnienie robocze. W przypadku tradycyjnych kuchenek lub płyt zasilanych gazem ziemnym z butli bądź sieci, dla zapewnienia szczelności połączenia, powinno ono wynosić nie mniej niż 0,5 bara.

Wąż do kuchenki lub gazu ziemnego – na co jeszcze zwrócić uwagę?

Wybierając konkretny przewód gazowy, należy również uwzględnić jego wytrzymałość temperaturową oraz odporność na ogień. W naszym sklepie znają Państwo trwałe i solidnie wykonane modele, które spełniają wszystkie aktualne normy przeciwpożarowe, dzięki czemu mogą być instalowane w sieciach zasilanych gazem ziemnym lub butlowym. Ważna jest też jego długość, którą należy dobrać pod kątem potrzeb i warunków technicznych w miejscu montażu. 

Zdając sobie z tego sprawę, przygotowaliśmy bogaty katalog produktów, w którym znajdą Państwo zarówno standardowy wąż do kuchenki gazowej o długości 50 i 75 lub 100 cm, jak i dłuższe przewody o przemysłowym zastosowaniu, mierzące nawet 4 metry.

Przewody gazowe i nie tylko – oferta sklepu Hydro-Gaz

Mamy kompleksowe podejście do projektowania i budowy instalacji, dlatego w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do wykonania wewnętrznej lub zewnętrznej sieci gazowniczej. Począwszy od pojemnych i solidnie skonstruowanych skrzynek na gazomierze, poprzez wysokiej klasy zawory i armaturę do kuchenek i kotłów, aż po węże/przewody, liczniki gazu ziemnego oraz inne niezbędne akcesoria gazowe, proponujemy Państwu bogaty asortyment obejmujący markowe podzespoły w przystępnych cenach.

Węże i armatura gazowa – udane zakupy ze wsparciem naszych ekspertów

Z przyjemnością pomożemy w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb, służąc swoim wieloletnim doświadczeniem w branży. Wiedza, współpraca z czołowymi producentami węży, przewodów i armatury gazowej, a także znajomość najnowszych technologii to nasze atuty, dzięki którym każdego dnia wspieramy Klientów, zainteresowanych zakupem markowych elementów instalacyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu, jeśli chcą Państwo dokładnie poznać wybrany wąż do gazu ziemnego, przewód do kuchenki bądź dowolny, innym element armatury z oferty Hydro-Gaz. Pozostajemy do dyspozycji w godzinach pracy sklepu!

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (21)
Węże gazowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: