Szafki na zawory gazowe

Oferujemy wysokiej jakości szafki na zawory gazowe, dostępne w różnych wielkościach i kolorach. Skrzynki zostały wyprodukowane z dużą precyzją z wytrzymałych materiałów: laminatu poliestrowego, włókna szklanego, a także stali kwasoodpornej 1.4301/2B o strukturze satynowej.

Czytaj więcej

Szafki zaworowe cechują się bardzo dobrą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, korozję oraz niekorzystne warunki pogodowe, takie jak śnieg, mróz, deszcz czy promieniowanie UV. Zachowują swe właściwości, funkcjonalność, jak również estetyczny wygląd na długi czas.

Szafki na zawór gazowy służą zabezpieczeniu zaworów odcinających dopływ gazu do mieszkania lub domu przed postronnymi osobami. Wybrane modele sprawdzają się znakomicie jako skrzynka osłaniająca zawór ogniowy. Zostały one przystosowane do montowania natynkowego, ale mogą być też wpuszczane w elewację. Skrzynki gazowe nierdzewne z zaworem ogniowym są wymagane w przypadkach, gdy odległość szafki od budynku wynosi minimum 10 metrów.

Drzwi szafek zaworowych zostały zabezpieczone solidnymi zamkami na klucz. Znajdują się na nich niewielkie otwory wentylacyjne, które umożliwiają odpowiednią cyrkulację powietrza. Montaż skrzynek gazowych nierdzewnych jest szybki i prosty. Można je zamocować na ścianie budynku, w łatwo dostępnym miejscu.

Dostępne szafki charakteryzują się estetycznym, minimalistycznym wyglądem. Niektóre modele wyróżniają się oryginalnym designem, stylizowanym na ręczne dzieło kowala. Nadają się do mocowania w miejscach, w których konserwator zabytków wymaga zachowania historycznego charakteru elewacji.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (29)
Szafki na zawory gazowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: