Szafki gazowe premium

Skrzynka gazowa zewnętrzna w ofercie firmy Hydro-Gaz

Na stronie sklepu znajdą Państwo skrzynki gazowe w zróżnicowanych wariantach rozmiarowych. Przeznaczone są one zarówno do montażu wewnętrznego, jak i zewnętrznego – głównie naściennego. Proponujemy je w różnorodnych wariantach estetycznych i kolorystycznych. Produkty te wytwarzamy wyłącznie z wysokiej jakości surowców, takich jak plastik, stal kwasoodporna lub laminat poliestrowo-szklany.

Czytaj więcej

W naszej ofercie znajdą Państwo także wszystkie pozostałe elementy umożliwiające montaż instalacji gazowej. Wśród nich znaleźć można, między innymi: gazomierze i dedykowane do nich monozłącza, a także kształtki elektrooporowe oraz wiele przydatnych akcesoriów i narzędzi.

 

Rodzaje skrzynek gazowych

Skrzynka gazowa na elewacji to rozwiązanie znajdujące zastosowanie w wielu obiektach – na przykład w wolnostojących domach, blokach mieszkalnych, czy budynkach użyteczności publicznej. Proponujemy Państwu szafki z wyprofilowaną ścianką tylną, przystosowane do montażu na słupach, lub szafki z płaskim dnem, pozwalającym na instalację bezpośrednio przy podłożu. Oprócz nich – skrzynki podwójne, umożliwiające montaż dwóch gazomierzy w pionie, szafki bez ścianki tylnej, czy obudowy przeznaczone do montażu instalacji we wnękach.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu, a w razie pojawienia się wątpliwości, także do zadawania pytań za pośrednictwem formularza w zakładce kontakt. Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Hydro-Gaz.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (8)
Szafki gazowe premium
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: