Mufy

Wykonywanie wytrzymałych połączeń rurowych wymaga nie tylko precyzji i doświadczenia, ale również odpowiednich materiałów instalacyjnych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w tym zakresie, w tej kategorii proponujemy solidne mufy mosiężne o wszystkich najpopularniejszych średnicach gwintów, w tym również redukcyjne, np. 3/4’’ na 1/2’’. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

Czytaj więcej

Mufa mosiężna – precyzja i niezawodność połączeń rurowych

Wszystkie oferowane na tej stronie kształtki zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu szczelności i wytrzymałości połączeń hydraulicznych. Dzięki starannej obróbce i dopasowaniu do standardowych wymiarów mają Państwo pewność, że instalacja wodna lub grzewcza, w której zastosowana zostanie mufa mosiężna bądź element redukcyjny z katalogu Hydro-Gaz, będzie działać niezawodnie przez długi czas. Precyzyjne wykończenie oraz solidność materiału gwarantują nie tylko łatwą instalację w różnych sieciach, ale także idealną szczelność – również w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

W ofercie mamy różnego typu złączki w wielu rozmiarach. Bez względu na to, czy potrzebują Państwo kształtki o identycznej średnicy gwintu z obu stron, czy w instalacji musi być użyta mufa redukcyjna 3/4 na 1/2, z gwintem zewnętrznym bądź wewnętrznym, jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie produkty. Starannie wykonane oraz precyzyjnie spasowane łączniki mosiężne to gwarancja, że instalacja wodna, gazowa lub grzewcza będzie bardzo bezpieczna w eksploatacji.

Mufa 3/8" DN10 – precyzyjne łączenia w mniejszych instalacjach

W sklepie Hydro-Gaz proponujemy sprawdzone rozwiązania dla instalacji wykorzystujących rury o niewielkich średnicach. Takie sieci często służą do transportu mediów pod wysokim ciśnieniem, np. czynników chłodzących czy gazów technicznych w hydraulice przemysłowej, pojazdach czy maszynach rolniczych. Wykonana z solidnego materiału mufa 3/8" DN10, zapewnia trwałe połączenie, jest łatwa w montażu i wykazuje brak podatności na korozję.

Mufa redukcyjna 3/4"x1/2" DN20x15 – gdy trzeba zmienić średnicę rur

W wielu instalacjach zachodzi potrzeba przejścia z większej średnicy na mniejszą lub odwrotnie. Mosiężna mufa redukcyjna 3/4 na 1/2 cala to rozwiązanie, po które w takich sytuacjach sięga wielu instalatorów. Dzięki połączeniu dwóch różnych średnic można w łatwy sposób dostosować przebieg instalacji do wymagań konkretnego projektu.  

Mufy mosiężne 1/2" i 3/4’’ – solidne połączenia dla domowych instalacji

W Hydro-Gaz oferujemy wiele rozwiązań dla instalacji wodnych, sieci grzewczych czy systemów ciepłej wody użytkowej stosowanych w budownictwie jednorodzinnym. Przykładem jest zaprojektowana z dbałością o precyzję i trwałość mufa mosiężna 1/2" DN15, która podobnie jak łącznik o średnicy 3/4 cala doskonale sprawdzi się przy budowie sieci w mieszkaniu.

Mufy mosiężne do wody i gazu – solidnie i niedrogo

Zastosowanie naszych artykułów instalacyjnych daje gwarancję, że Państwa sieć wodna, grzewcza czy gazowa spełni najbardziej restrykcyjne wymogi techniczne, w tym związane z bezpieczeństwem eksploatacji. Na stronie jest szeroki wybór osprzętu hydraulicznego i gazowniczego, obejmujący m.in. węże do gazu oraz miedziane rury, solidne mosiężne kolana i nyple dla hydraulików czy wysokiej klasy zawory i regulatory przepływu. Z przyjemnością udzielimy fachowego wsparcia, pomagając dobrać odpowiednie mufy redukcyjne 3/4 na 1/2 cala oraz inne, niezbędne produkty. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu internetowego Hydro-Gaz oraz do skontaktowania się z nami, jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszego asortymentu.

Cena
Pokaż wyniki (7)
Mufy
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: