Skrzynki gazowe 60x60

Skrzynka gazowa 60x60

W naszej szerokiej ofercie znajdują się skrzynki na gaz, które bez trudu można dopasować do przeróżnych warunków zabudowy oraz instalacji. To produkty zgodne z wymaganymi normami, gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo oraz odpowiedni poziom estetyki. Są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne czy wpływ czynników atmosferycznych. W asortymencie dostępna jest m.in. skrzynka gazowa 60x60 wytworzona z włókna szklanego pokrytego laminatem poliestrowym czy też model w całości wykonany z blachy stalowej malowanej proszkowo.

Czytaj więcej

Dostępna jest szeroka gama kolorów i form skrzynek na gaz. Wśród klasycznych białych lub czarnych konstrukcji znajduje się również staromiejska szafka na licznik gazowy, idealna do miejsc, w których konserwator zabytków wymaga zachowania historycznego wyglądu elewacji. Bez trudu można więc znaleźć wariant dokładnie odpowiadający indywidualnym wymaganiom.

W ofercie naszego sklepu dostępna jest także uniwersalna skrzynka na gaz, którą można wykorzystać m.in. w budownictwie wielorodzinnym, domach jednorodzinnych, niewielkich obiektach użyteczności publicznej, zakładach usługowych czy warsztatach. Dysponujemy produktami, które nadają się do zewnętrznego lub podtynkowego przyłącza gazowego, gazomierza oraz zaworu gazowego. Dostępne są modele z zamkniętą lub otwartą tylną ścianą. Skrzynka gazowa 60x60 posiada również zamek, który pozwala błyskawicznie dostać się do jej wnętrza. Prezentowane szafki na licznik gazowy to niezawodne, estetyczne i niezwykle wytrzymałe osłony, służące w doskonałym stanie przez wiele długich lat.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (23)
Skrzynki gazowe 60x60
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: