Czujniki i detektory

Te urządzenia powinny znaleźć się w Twoim domu. Dlaczego? Ponieważ zadanie naszych czujników polega na wykrywaniu obecności niebezpiecznego tlenku węgla i alarmowanie domowników. Czad to bezbarwny i bezwonny gaz, którego nie jesteś w stanie zidentyfikować zmysłami, dlatego tak istotne jest zainstalowanie czujek. Zamów je u nas w najlepszych cenach – sprzedajemy urządzenia wyłącznie sprawdzonych marek, jak np. Kidde.

Czytaj więcej

Dlaczego warto zamontować czujniki czadu?

Nie jest przesadą stwierdzenie, że te urządzenia ratują życie, alarmując na czas o zagrożeniu. Czujnik czadu pozwala na opuszczenie w porę zatrutego pomieszczenia. Zapobiegają zaczadzeniom tlenkiem węgle, które niestety każdego roku kosztują życie wielu osób. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór czujek renomowanych firm, takich jak Kidde. To nowoczesny i niezawodny sprzęt, któremu możesz zaufać. Wybierz czujkę z wyświetlaczem, aby mieć podgląd na poziom stężenie niebezpiecznego gazu w pomieszczeniu.

 

Jak działają czujniki czadu?

To niewielkie urządzenia elektroniczne wyposażone w chemiczny czujnik tlenku węgla (czadu). Reaguje on na groźnego gazu poprzez uruchamianie alarmu dźwiękowego dobrze słyszalnego w całym mieszkaniu. Wbudowana bateria zapewnia zasilanie przez cały okres eksploatacji, nawet do 10 lat. Nowoczesne czujki, takich marek jak np. Kidde, samokontrolują się, informując użytkownika o konieczności wymiany.

Nasze produkty są wyposażone również w detektor temperatury. Gdy przekroczy ona określoną wartość lub spadnie poniżej wskazanego poziomu, urządzenie uruchamia alarm. W ten sposób czujnik czadu Kidde bądź innej marki informuje o zagrożeniu pożarem lub przemrożeniem instalacji grzewczej.

 

Zamów czujnik czadu do swojego mieszkania

Wybierz sprawdzony sprzęt renomowanych firm dostępny w naszej ofercie, a zyskasz pewność, że Twoje bezpieczeństwo i życie domowników znajduje się w dobrych rękach. Proponujemy szeroki asortyment tych czujek tlenku węgla, które dostosowują się do różnych potrzeb i warunków użytkowania.

Wśród nich znajdują się modele z wyświetlaczami, które informują o aktualnym stężeniu czadu w powietrzu, a także warianty zapewniające ciągłą ochronę przez okres nawet 10 lat. Klienci cenią sobie możliwość monitorowania poziomu zagrożenia w czasie rzeczywistym, która pozwala na szybką reakcję w przypadku zagrożenia zdrowia lub życia. W taką funkcję jest wyposażona m.in. czujka czadu Kidde.

 

Bogata oferta czujek czadu

Nasza oferta obejmuje produkty o różnorodnych parametrach technicznych, więc możesz je dostosować do specyficznych wymagań każdego pomieszczenia. Sprzedajemy detektory proste w montażu i obsłudze, które są przy tym niezawodne i precyzyjne w działaniu. Dostarczamy czujniki tlenku węgla wyróżniające się wysoką czułością i zachowujące zgodność z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Z naszymi czujnikami czadu takich marek jak Kidde poczujesz się bezpiecznie, wiedząc, że dom i rodzina są chronione przed niebezpiecznym gazem. Przejrzyj naszą aktualną ofertę i zamów już teraz urządzenie odpowiadające Twoim potrzebom!

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (4)
Czujniki i detektory
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: