Szafki gazowe fundamentowe

Skrzynki wolnostojące są narażone na działanie wielu groźnych czynników zewnętrznych. Muszą więc być wykonane zgodnie z zasadami sztuki. Tylko w ten sposób skrzynki fundamentowe mogą zapewnić odpowiedni poziom ochrony. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, co ma do zaoferowania profesjonalny dystrybutor. Produkty z naszego asortymentu z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania.

Czytaj więcej

Wysokiej jakości szafki gazowe fundamentowe

W przypadku tego typu produktów najbardziej liczy się wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne. Dlatego stosowane do produkcji materiały muszą odpowiadać bardzo wysokim normom wytrzymałościowym oraz standardom bezpieczeństwa. Typowa szafka gazowa wolnostojąca z naszej oferty jest najlepszym możliwym wyborem ze względu na wykorzystywanie elementów włókna szklanego oraz laminatu poliestrowego. W efekcie zyskują wyjątkową trwałość, długoletnią żywotność oraz stabilność fundamentów.

Nasze skrzynki mają zastosowanie jako osłona zewnętrznego przyłącza gazowego, gazomierza oraz zaworu gazowego. Część modeli uzyskała certyfikat wystawiany przez Instytut Górnictwa Naftowego i Gazownictwa w Krakowie, co jest najlepszym dowodem ich jakości. Pozostałe również posiadają niezbędne atesty. Warto również zwrócić uwagę na poziom wykonania szafek. Dzięki uniwersalnej estetyce sprawdzą się w każdym budynku.

Więcej informacji o produkcie można znaleźć w opisie każdego z nich. W razie jakichkolwiek pytań o skrzynki gazowe fundamentowe prosimy, aby skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

 

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (12)
Szafki gazowe fundamentowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: