Drzwiczki i maskownice gazowe

Maskownice powinny spełniać dwie funkcje. Pierwsza dotyczy ochrony wnętrza przed niepożądanymi czynnikami (np. atmosferycznymi). Druga to prosty dostęp do zawartości. Drzwiczki maskownice w naszym asortymencie spełniają wszelkie wymagania pod tymi względami. Są w pełni funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu, co jest wyjątkowo ważne z powodu konieczności zabezpieczenia wnęki na gazomierz.

Czytaj więcej

Profesjonalne maskownice gazowe

Ochrona jest głównym zadaniem drzwiczek. Dlatego muszą być tworzone z wysokogatunkowych materiałów. Produkty w naszej ofercie wykorzystują żywicę poliestrową oraz włókno szklane, co pozwala im osiągnąć najwyższe parametry wytrzymałościowe. Są tak samo odporne na niekorzystne warunki pogodowe (zwłaszcza deszcz, grad i silne promieniowanie słoneczne), jak i próby uszkodzenia fizycznego. Dzięki temu nasze drzwiczki i maskownice są jednym z lepszych sposobów ochrony wnęk.

Wysokiej jakości surowiec odpowiada przy okazji za długą – liczoną w dziesięcioleciach – żywotność produktu. Jednorazowa inwestycja wystarczy więc na dekady, co z pewnością docenią zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa. Na ofertę składają się drzwiczki maskownice w różnych wymiarach, np. 700x700 mm czy 550x550 mm. Oprócz wymiarów warto zwrócić uwagę na ich wygląd. Dbamy o to, aby do rąk klientów trafiały wyłącznie estetyczne produkty, które sprawdzą się w każdym obiekcie budowlanym.

Serdecznie zachęcamy do przyjrzenia się naszemu asortymentowi, a w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących drzwiczek i maskownic prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (15)
Drzwiczki i maskownice gazowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: