Śrubunki

Znajdujące się w tej kategorii elementy złączne należą do niezbędnych elementów wyposażenia przy projektowaniu skomplikowanych instalacji przewodzących różnorodne media (np. gaz czy wodę). Śrubunki mosiężne o średnicy 1 lub 2 cale są więc powszechnie stosowanie przez fachowców z firm remontowo-budowlanych. Zobacz, dlaczego warto postawić na produkty znajdujące się w naszej ofercie.

Czytaj więcej

Zalety śrubunków mosiężnych

Mosiądz należy do uniwersalnych materiałów. Z jednej strony elementy mosiężne są odporne na uszkodzenia mechaniczne (np. pęknięcia), a z drugiej na szereg czynników zewnętrznych, takich jak wysokie temperatury czy wilgoć. Śrubunek 1 cal jest więc doskonałym wyborem wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko pojawienia się korozji z uwagi na stały kontakt z wodą.

Dodatkowym atutem jest higieniczność. Materiał daje się łatwo utrzymać oraz czyścić. Przy okazji zachowuje swoje walory estetyczne przez bardzo długi czas, co pozwala umieszczać wykonane z niego produkty na widoku.

Zastosowanie śrubunków mosiężnych

Wykorzystanie dostępnych u nas artykułów jest powszechne. Śrubunek 2 cale znajduje swoje zastosowanie zwłaszcza w instalacjach:

  • wodociągowych,
  • centralnego ogrzewania,
  • wody użytkowej (elementy mosiężne mogą mieć kontakt z wodą pitną),
  • gazowych,
  • sprężonego powietrza

oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba stworzenia konstrukcji spełniającej wyśrubowane wymagania.

Cena śrubunków 1 i 2 cale

Na uwagę zasługuje jeszcze przystępny koszt zakupu prezentowanych produktów. Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do jakości. Śrubunki są więc tanim, a zarazem trwałym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli postawi się na mosiężne modele. To one sprawiają, że koszt instalacji pozostaje na optymalnym poziomie bez godzenia na kompromisy w zakresie szczelności czy wytrzymałości.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej na temat oferty. Przy okazji doradzimy wybór modelu (1 czy 2 cale, a także innych), który najlepiej sprawdzi się w danej sytuacji. Zachęcamy do zadawania pytań naszym specjalistom! Możesz zaufać ich doświadczeniu.

Cena
Pokaż wyniki (9)
Śrubunki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: