Gazomierze

Niezawodny gazomierz z asortymentu firmy Hydro-Gaz

W naszym asortymencie znajdą Państwo gazomierze dostosowane do zliczania zużycia gazu w obiektach o zróżnicowanym zapotrzebowaniu. Każdy z nich przystosowany jest do pomiaru zarówno gazu ziemnego, jak i propan-butanu oraz posiada wszystkie z niezbędnych atestów, gwarantujących niezawodność oraz pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Czytaj więcej

Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się również wszelkie niezbędne komponenty pozwalające na instalację systemu gazowego, takie jak: skrzynki gazowe, kształtki elektrooporowe, czy monozłącza do gazomierzy. Prócz tego proponujemy, także szeroki wybór narzędzi oraz akcesoriów przydatnych w procesie montażu tych elementów.

Rodzaje gazomierzy dostępnych na rynku

Jeżeli chodzi o gazomierze, z którymi spotkać możemy się w instalacjach gazowych, podzielić je możemy pod względem sposobu działania. Najpopularniejszym rozwiązaniem, znajdującym szerokie zastosowanie, np. w instalacjach liczących zużycie pojedynczych mieszkań lub domów jednorodzinnych, jest montaż gazomierza miechowego. Podczas pracy urządzenia te mierzą przepływ gazu, przepompowując gaz poprzez system miechów, nakręcający korbowód, który następnie zasila ruch wskaźnika zużycia gazu. Oprócz nich występują, także miechowe, rotowe, turbinowe, czy zwężkowe.

Zapraszamy do zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza, dostępnego w osobnej zakładce u góry strony.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (3)
Gazomierze
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: