Rury miedziane

Dzięki bogatej ofercie naszego internetowego sklepu Hydro-Gaz budowa instalacji hydraulicznych z wykorzystaniem elementów z miedzi staje się szybka i w pełni bezproblemowa. Miedziane rury od lat cenione są za swoje doskonałe właściwości użytkowe, ponadprzeciętną trwałość i estetyczny wygląd. Dostępna w tej kategorii kolekcja produktów obejmuje szeroki wybór średnic i długości, dopasowanych do specyfiki najróżniejszych sieci wodnych, systemów grzewczych, instalacji chłodniczych oraz wielu innych zastosowań.

Czytaj więcej

Zalety instalacji z rur miedzianych

Połączenia tworzone z wykorzystaniem tego rodzaju przewodów rurowych są niezwykle trwałe i odporne na korozję, co przekłada się na długą żywotność sieci. Rura miedziana wytrzymuje wysokie ciśnienie i temperaturę, dzięki czemu jest idealna zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i na zewnątrz budynków. Miedź jest także znana ze swoich doskonałych właściwości przewodzenia ciepła, dzięki czemu produkowane z niej komponenty doskonale sprawdzają się w systemach grzewczych. Są także łatwe w montażu, a połączenia lutowane zapewniają im wysoką szczelność i wieloletnią trwałość. Dopełnieniem gamy zalet jest industrialny wygląd, który dodaje estetyki instalacjom z rur miedzianych i sprawia, że mogą one być eksponowane bezpośrednio.

Największy wybór miedzianych rur

Oferujemy starannie wyselekcjonowany asortyment, pozwalający sprostać różnorodnym potrzebom Klientów oraz wymogom rozmaitych instalacji. W sprzedaży mamy solidne rury miedziane o średnicach od Ø15 do Ø28, dostępne w odcinkach o długości 1 metra. Bez względu na to, czy planujesz wykonanie nowej instalacji, modernizację istniejącej sieci czy chcesz szybko usunąć awarię, u nas zawsze znajdziesz odpowiedni produkt.

Zastosowanie rur miedzianych

Znajdujące się w tej kategorii produkty przydadzą się przy realizacji wielu projektów z różnorodnych branż. Wynika to z niezaprzeczalnych zalet materiału, a także solidnej konstrukcji o średnicach między 15 a 28 mm. Wobec tego rura miedziana 22, 18 i inne mogą z powodzeniem zostać wykorzystane do instalacji:

  • wodno-kanalizacyjnych (wodociągowych, dostarczania ciepłej i zimnej wody),
  • ogrzewania (w tym gorącej wody),
  • wentylacji,
  • klimatyzacji (do transportu czynnika chłodniczego),
  • gazowych,
  • solarnych (do przewodzenia cieczy chłodzących lub ogrzewających).

Oprócz tego można je zastosować wszędzie tam, gdzie system przewodów musi znajdować się na widoku. Miedź pozwala bowiem na estetyczne wykończenie.

Higieniczne i ekologiczne rury miedziane

Na szczególną uwagę zasługuje fakt możliwości wykorzystania elementów do tworzenia instalacji przewodzących wodę pitną. Miedź należy do materiałów, które cechują się dobrą ochroną przed zanieczyszczeniami. Jest także łatwa w utrzymaniu i konserwacji. Ponadto rura miedziana przed dopuszczeniem do użytkowania przechodzi szereg badań kończących się certyfikowaniem. W ten sposób gwarantuje niezmiennie wysoką jakość włącznie z higienicznością.

Co więcej, oferowane produkty są ekologiczne. Miedź to zrównoważony materiał, który podlega recyklingowi w 100%. To szczególnie istotne przy realizacji projektów mających na celu minimalizowanie negatywnego oddziaływania na środowisko. Rury miedziane znajdujące się w naszym asortymencie doskonale odpowiadają na to oczekiwanie.

Rury miedziane od zaufanych producentów

Do naszej oferty trafiają wyłącznie sprawdzone produkty. Pochodzą one od liderów w branży, którzy osiągnęli swoją pozycję dzięki wypuszczaniu na rynek profesjonalnych elementów wykonanych z miedzi. To daje naszym klientom pewność, że poradzą sobie w praktycznie każdej instalacji, a także spełnią wysokie wymagania opisane w licznych normach oraz przepisach.

Dodatkową zaletą jest fakt, że rura miedziana 15, 18, 22 i 28 mm jest kompatybilna z armaturą większości obecnych na rynku producentów – zarówno obecnych, jak i przeszłych. Montaż staje się przez to dużo prostszy, a dobór potrzebnych elementów znacznie szybszy.

Rury miedziane w dobrej cenie

Zwracamy uwagę na korzystny koszt zakupu poszczególnych elementów – niezależnie od ich średnicy. Miedź jest nie tylko niezawodna i trwała, ale też stosunkowo tania. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę jej znakomite parametry oraz estetykę. Dobra cena jest możliwa dzięki współpracy z profesjonalnymi dostawcami, którzy dbają o to, aby rura miedziana 18, 22, 28 i każda inna była dostępna dla każdego, kto ją potrzebuje do realizacji swojego projektu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej na temat elementów znajdujących się w naszym asortymencie. Podczas rozmowy odpowiemy na każde pytanie, a także doradzimy, która rura miedziana – 28, 15 czy może 22 – będzie najlepszym rozwiązaniem w danej sytuacji. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu.

Cena
Pokaż wyniki (4)
Rury miedziane
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: