Skrzynki gazowe 50x50

Skrzynka gazowa 50x50

O wielu lat zajmujemy się dostarczaniem klientom trwałych, estetycznych i niezawodnych skrzynek na licznik gazowy. Dbamy o to, by zapewniać łatwy wybór odpowiednich modeli, dlatego też w naszej ofercie znajduje się m.in. skrzynka gazowa 50x50 w kilku kolorach i formach. Dostępne są zarówno klasyczne proste konstrukcje, jak i egzemplarze imitujące styl staromiejski, by można było je zamontować w miejscach, które wymagają zachowania historycznego wyglądu np. elewacji budynku.

Czytaj więcej

Każda nasza skrzynka na licznik gazowy wyróżnia się odpornością na warunki atmosferyczne, ogień, korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Produkty te długo będą służyć w doskonałym stanie – są wykonane z włókna szklanego pokrytego laminatem poliestrowym lub malowanej proszkowo stali. Łatwo je wyczyścić. Skrzynki spełniają niezbędne normy i posiadają pozytywne opinie techniczne Instytutu Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

Oferowane skrzyni na licznik gazowy mogą być zamontowane na budynku lub w linii ogrodzenia. Wykorzystuje się je zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej czy niewielkich punktów usługowych. Praktyczne zamki, w które wyposażone są skrzynki gazowe 50x50, ułatwiają dostęp do ich wnętrza. W asortymencie znajdują się warianty z zabudowanymi plecami oraz bez tylnej osłony. Dzięki szerokiej ofercie każdy może znaleźć skrzynkę gazową doskonale odpowiadającą indywidualnym potrzebom. Jeśli szukają Państwo dodatkowych informacji na temat konkretnego modelu – zapraszamy do kontaktu z Hydro-Gaz.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (9)
Skrzynki gazowe 50x50
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: