Kolana miedziane do lutowania

Zmiana przepływu substancji w instalacjach rurowych jest konieczna we właściwie wszystkich projektach. Na szczęście jest to bardzo proste. Służy do tego kolanko miedziane do lutowania. Z jego pomocą można tworzyć zakręty o różnym stopniu (najczęściej 90º, ale też 45º), co pozwala na dostosowanie konfiguracji do danego układu pomieszczeń lub konstrukcji. Zobacz, dlaczego warto zamówić właśnie nasze produkty.

Czytaj więcej

Wysokiej jakości kolanka miedziane

Wszystkie elementy pochodzą od uznanych producentów. To daje naszym klientom pewność, że otrzymają trwałe produkty o bardzo dużej żywotności. Wynika to m.in. z ich wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, a także korozję. W efekcie kolanka miedziane nadają się do wykorzystania w niemal każdej instalacji.

Montaż łączników należy do bardzo prostych. W tym celu wystarczy zastosować lutowanie, którego wynikiem jest szczelne oraz niewrażliwe na wysokie ciśnienie czy temperatury połączenie. Warto dodać, że elementy zyskały też Atest Higieniczny PZH, więc są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Dobra cena kolanek miedzianych do lutowania

Bardzo przydatne przy projektowaniu instalacji elementy należą jednocześnie do bardzo tanich. Utrzymujemy konkurencyjność także pod tym względem, dzięki czemu klienci mają dostęp do wysokiej jakości produktów do lutowania w przystępnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej o prezentowanym asortymencie. Przy okazji doradzimy, które kolanko miedziane najlepiej sprawdzi się w danej sytuacji.

Cena
Pokaż wyniki (28)
Kolana
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: