Mufy miedziane

Łączniki wykonane z miedzi są niezwykle popularnym elementem w instalacjach grzewczych oraz hydraulicznych. Dlatego zadbaliśmy o to, aby mufy miedziane pojawiły się w naszej ofercie. Sprawdź, dlaczego warto przeprowadzać lutowanie właśnie z ich pomocą.

Czytaj więcej

Wysokiej jakości mufa miedziana

Najważniejszą zaletą proponowanych elementów jest ich trwałość. Cechują się wysoką odpornością na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. To z kolei przekłada się na ich długą żywotność. Przy okazji są hermetyczne, co jest niezbędne przy tworzeniu połączeń. Zastosowanie łączników z miedzi gwarantuje szczelność zapobiegającą przeciekaniu medium.

Należy dodać, że mufa miedziana bardzo dobrze przewodzi ciepło. W ten sposób przyczynia się do zwiększania efektywności systemu grzewczego. Samą instalację bardzo łatwo stworzyć ze względu na lekkość oraz różnorodne wymiary średnicy. Lutowanie przebiega też szybko i sprawnie.

Udostępniane przez nas produkty otrzymały Atest Higieniczny PZH. Nadają się więc do zastosowania w instalacjach przeznaczonych do domów lub innych miejsc wymagających utrzymania odpowiedniego stopnia higieny.

Dobra cena mufy miedzianej do lutowania

Warto postawić na naszą ofertę również ze względu na koszt zakupu. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać konkurencyjność także w tym zakresie. Dlatego wszystkie prezentowane produkty wyróżniają się przystępną ceną.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na każde pytanie związane z asortymentem. Przy okazji doradzimy, która mufa miedziana do lutowania sprawdzi się najlepiej w danym przypadku.

Cena
Pokaż wyniki (13)
Mufy - adaptery
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: