Zawór napełniający do spłuczki 1/2" uniwersalny KK-POL ZN5

Pływak do spłuczki ZN5

Indeks katalogowy: 350/ZN5/004-00-T0

Uniwersalny zawór napełniający do kompaktu
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 10,50 zł (Paczkomaty)
13,17 zł brutto / szt. 10,71 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Zawór - napełniający do spłuczek 1/2" KK-POL

Najnowszy model zaworu wprowadzony przez firmę KK-POL na rynek. Zawór ZN5 jest następcą modelu ZN2.

Zawór napełniający jest produktem uniwersalnym przeznaczonym do zbiorników z bocznym doprowadzeniem wody, stosowanym w dolnopłukach oraz zbiornikach ceramicznych lub plastikowych. Wysoka jakość materiału PP zapewnia mu doskonałą odporność na zużycie i uszkodzenia mechaniczne a dzięki systemowi zamykania, zbiornik zawsze zostaje wypełniony w odpowiednim (bezpiecznym) stopniu.

Zawór napełniający Polskiej firmy KK-POL jest rozpoznawalny i wybierany przez profesjonalistów ze względu na jego łatwość montażu i regulacji, cichej pracy, powtarzalnym parametrom uniwersalności zastosowania, kompatybilnością z większością typów spłuczek (m.in. KOŁO / CERSANIT / ROCA).

Dlaczego wybrać zawór napełniający ZN5 KK-POL?

 

Uniwersalność i cicha praca

Zawór ZN5 wyróżnia uniwersalność zastosowania - pasuje do większości spłuczek. Istotną zaletą tego zaworu jest cicha praca, co jest niezwykle istotne zwłaszcza podczas korzystania z toalety nocą.

 

Przemyślane i udoskonalone rozwiązania.

Zawór napełniający KK-POL ZN5 jest łatwy w montażu i regulacji. Wystarczy wypiąć łącznik i ustawić pływak na odpowiedniej wysokości. Całość zajmuje kilka sekund.

 

Zabezpieczenia

Wewnątrz zaworu znajduje się filtr zapobiegający przedostawaniu się cząstek stałych znajdujących się w sieci wodociągowej. Dzięki temu zawór napełniający bezawaryjnie działa przez długi czas.

Firma KK-POL jest wiodącym producentem na Polskim rynku. Dzięki swoim wieloletnim doświadczeniom, współpracą z wieloma renomowanymi firmami, oraz stale rozwijającym się laboratoriami badawczymi zapewnia najwyższą jakość produktu.

 

3/8" czy 1/2" - Czyli jak możesz sprawdzić jaki rozmiar wybrać?

Zachęcamy do skorzystania z jednej z dwóch metod:

1) Możesz zmierzyć średnicę gwintu w starym zaworze - jeśli gwint zewnętrzny ma około 16mm średnicy jest to rozmiar 3/8", natomiast 20,5mm to 1/2".

2) Test z 20 groszówką - spróbuj włożyć ją do nakrętki wężyka, który przykręcasz do zaworu. Jeśli 20gr wchodzi do środka jest to rozmiar 1/2". Jeśli natomiast otwór jest zbyt mały by można było włożyć do środka 20gr, jest to rozmiar 3/8".

Zawór w innym rozmiarze również znajdziesz w naszej ofercie.

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

DPD : od 15,00 zł
Odbior osobisty : od 0,00 zł
Paczkomaty : od 10,50 zł