Butelka filtrująca Dafi Soft 0,7l + 2 filtry

Butelka na wodę z filtrem

Indeks katalogowy: DAF000025

Dafi butelka Soft flamingowa
 • Dostępność: Dostępne
 • Dostawa: od 12,00 zł (Paczkomaty)
33,28 zł brutto / szt. 27,06 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Butelka filtrująca DAFI Soft 0,7l z 2 filtrami

 • Marka: Dafi
 • Model: Soft
 • Pojemność: 0,7l
 • Kolor: Niebiański (niebieski)

Idealna do użytku w domu, w biurze czy podczas podróży.

Butelka filtrująca DAFI soft została zaprojektowana, aby zapewnić najwyższą jakość wody do picia. Filtr umieszczony wewnątrz butelki redukuje ilość chloru, poprawia smak, zapach i jakość wody. Dzięki temu, woda z DAFI soft jest orzeźwiająca i smaczna.

Butelka filtrująca DAFI soft jest wykonana z trwałego i lekkiego tworzywa sztucznego, wolnego od BPA, dzięki czemu jest łatwa w transporcie i nie ulega łatwo uszkodzeniu. Dodatkowo, butelka posiada ergonomiczny kształt, który doskonale leży w dłoni, co zapewnia wygodne i bezpieczne korzystanie.

Butelka filtrująca DAFI soft jest łatwa w obsłudze i utrzymaniu. Filtr wymienia się co 30 dni lub po przefiltrowaniu 150 litrów wody. Butelkę należy regularnie myć, aby utrzymać jej higienę.

Butelki z filtrem są bezpieczne dla zdrowia, co potwierdzają systematyczne badania i uzyskane certyfikaty.

Butelka jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów.

Starannie dobrana i regularnie kontrolowana mieszanka filtrująca eliminuje zanieczyszczenia mogące występować w wodzie kranowej, podnosząc tym samym jej jakość. Stosowanie filtrów butelek filtrujących jest ekonomiczne i ekologiczne. Dzięki nim dbasz o środowisko naturalne, gdyż ograniczasz odpady z jednorazowych opakowań.

Unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy, usuwa z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Lekko podwyższa pH wody, co przekłada się na jej jakość.

UWAGA:

Butelki filtrującej nie należy wyparzać ani myć w zmywarce (wysoka temperatura może spowodować odkształcenie lub całkowite zniszczenie produktu). Butelkę można myć wodą o temp. do 50 stopni C. Butelkowy filtr węglowy można wyparzać w osobnym naczyniu. Zalecany czas sterylizacji wrzątkiem: 60 sekund.

Butelka filtrująca Dafi Soft w cyfrach:

 • pojemność: 0,7l
 • 1 filtr = 150 litrów smacznej wody
 • 2 filtry w zestawie = 300 litrów przefiltrowanej wody = 600 butelek jednorazowych 0,5l co daje ok. 12kg plastiku niewprowadzonego do obrotu

Pierwsze użycie butelki filtrującej Dafi Soft 0,7l:

 1. Wypłucz filtr pod bieżącą wodą (ok. 60 sekund), strumieniem skierowanym w otwory obudowy filtra.
 2. Napełnij butelkę w 2/3 zimną kranową wodą, umieść w środku filtr i zakręć butelkę.
 3. Energicznie wstrząśnij butelką kilka razy. Woda może przybrać szarawy odcień - to naturalne zjawisko. Wylej wodę i przepłucz butelkę.
 4. Napełnij butelkę zimną wodą kranową. Woda nadaje się do spożycia.

Pamiętaj o comiesięcznej wymianie filtra ;-)

Pijąc wodę z butelki filtrującej Dafi Soft dbasz o swoje zdrowie, środowisko i oszczędzasz pieniądze!

 

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

DPD : od 15,00 zł
Odbior osobisty : od 0,00 zł
Paczkomaty : od 12,00 zł