Zestaw zraszający na wąż ogrodowy 1/2" 5el.

Bradas GL5814

Indeks katalogowy: 008399

Zestaw zawierający 5 elementów, pozwalający na szybkie wykonanie prostej instalacji zraszającej.
 • Dostępność: Dostępne
 • Dostawa: od 10,50 zł (Paczkomaty)
10,14 zł brutto / szt. 8,24 zł netto + 23% VAT / szt.

Zobacz także

Akcesoria

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...

Opis

BRADAS Linia nawadniania White Line - ehydrogaz.pl

Zestaw zraszający na wąż 1/2" – dysza i złączki

 • Marka: Bradas
 • Linia: Gold Line
 • Prosty zestaw startowy

Zestaw zawierający 5 elementów, pozwalający na szybkie wykonanie prostej instalacji zraszającej. Komplet zawiera co jest niezbędne by podłączyć waż ogrodowy do ujęcia wody i rozpocząć podlewanie ogródka:

 1. Przyłącze na kran GW 3/4" z redukcją na 1/2" do podłączenia szybkozłączki
 2. Redukcję 3/4" na 1/2" z uszczelką
 3. Szybkozłącze na wąż 1/2" lub 5/8" STANDARD
 4. Szybkozłącze na wąż 1/2" lub 5/8" STOP
 5. Dyszę prostą, regulowaną

 

1. Przyłącze na kran GW 3/4"  do podłączenia szybkozłączki

Przyłącze na kran GW 3/4" marki BRADAS, które pozwala na łatwe i szybkie podłączenie węża ogrodowego do kranu. Złączka wykonana jest z trwałych materiałów, co zapewnia jej długotrwałe użytkowanie.

Przyłącze na kran BRADAS charakteryzuje się łatwą i bezproblemową instalacją - wystarczy nakręcić je na przyłącze zaworu aby podłączyć węża ogrodowego. Końcówka umożliwia łatwe podłączenie i odłączenie węża ogrodowego, dzięki czemu zawór czerpalny można wykorzystać do innych zastosowań.

2. Redukcja 3/4" na 1/2"

Dzięki redukcji, przyłącze może być stosowane zarówno na kranach z gwintem 3/4" jak i 1/2", co pozwala na uniwersalne zastosowanie.

 

BRADAS Sterownik nawadniania White Line - ehydrogaz.pl

3. Szybkozłącze 1/2" STANDARD

Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 1/2" lub 5/8". Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach.

Złączka do węża 1/2" Bradas jest idealna do podłączenia węża ogrodowego do kranu, pistoletu natryskowego lub zraszacza. Szybkozłączka została wykonana z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału, co gwarantuje długą żywotność produktu.

Montaż szybkozłączki jest bardzo łatwy i szybki, co umożliwia bezproblemowe i wygodne korzystanie z węża ogrodowego. Dzięki ergonomicznemu kształtowi, szybkozłączka jest bardzo wygodna w użytkowaniu, a jej solidna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo i stabilność podczas pracy z wężem.

 

BRADAS Sterownik nawadniania White Line - ehydrogaz.pl

4. Szybkozłącze 1/2" STOP

Wysokiej jakości szybkozłącze na wąż 1/2". Pozwala na wymianę zraszaczy bez potrzeby zakręcania wody. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach.

Złączka do węża 1/2" Bradas jest idealna do podłączenia węża ogrodowego do kranu, pistoletu natryskowego lub zraszacza. Szybkozłączka została wykonana z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału, co gwarantuje długą żywotność produktu.

Montaż szybkozłączki jest bardzo łatwy i szybki, co umożliwia bezproblemowe i wygodne korzystanie z węża ogrodowego. Dzięki ergonomicznemu kształtowi, szybkozłączka jest bardzo wygodna w użytkowaniu, a jej solidna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo i stabilność podczas pracy z wężem.

BRADAS Sterownik nawadniania White Line - ehydrogaz.pl

5. Dysza prosta regulowana

Tradycyjny zraszacz prosty - klasyczny model. Wygodna obsługa dzięki dobrze wyprofilowanym elementom z wytrzymałego tworzywa. Posiada bezstopniową regulację strumienia wody, od punktowego do delikatnej mżawki. Używany nie tylko w ogrodzie, lecz także w gospodarstwie domowym.

BRADAS Sterownik nawadniania White Line - ehydrogaz.pl

Dlaczego warto wybrać markę Bradas?

 • Doświadczenie - marka Bradas ma ponad 30 lat doświadczenia w produkcji akcesoriów ogrodniczych, co pozwala jej na ciągły rozwój i doskonalenie swoich produktów.
 • Innowacje - marka Bradas nieustannie wprowadza nowości i innowacje w swojej ofercie, dzięki czemu jej produkty są zawsze na czasie i odpowiadają na potrzeby klientów.
 • Wysoka jakość - produkty marki Bradas są wykonane z trwałych materiałów, co zapewnia ich długotrwałe użytkowanie i odporność na uszkodzenia.
 • Uniwersalność - produkty marki Bradas są projektowane w taki sposób, aby były uniwersalne i pasowały do większości kranów i węży ogrodowych.
 • Łatwość montażu - akcesoria ogrodnicze marki Bradas charakteryzują się łatwością i szybkością montażu.

Bradas to gwarancja jakości, trwałości i funkcjonalności!

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

DPD : od 15,00 zł
Odbior osobisty : od 0,00 zł
Paczkomaty : od 10,50 zł