Zawór kątowy podwójny 1/2x3/4x3/8 zmywarka / pralka bateria

Zawór do podłączania pralki lub zmywarki

Indeks katalogowy: 007081

Zawór kombinowany podwójny 1/2x3/4x3/8"
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 10,50 zł (Paczkomaty)
39,75 zł brutto / szt. 32,32 zł netto + 23% VAT / szt.

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...

Opis

Zawór kątowy MULTI marki Calido przeznaczony jest do montażu w instalacjach wodociągowych. Jego szczelność uzyskiwana jest dzięki zastosowaniu podwójnego o-ringu na trzpieniu. Zawór wyposażony jest system zamykania wykonany w technologii antykamiennej.

Konstrukcja systemu zamykania umożliwia wybór pomiędzy czterema nastawami:

Zawór Calido MULTI dzięki zastosowaniu dwóch króćców odpływowych umożliwia jednoczesne zasilanie dwóch urządzeń, np. baterii sztorcowej i AGD: pralki lub zmywarki.

Zawór ten wyposażony jest w specjalny adapter 3/8"x3/4" z zaślepką i kompletem uszczelnień, który umożliwia samodzielne przezbrojenie zaworu na typ “prawy” bądź typ “lewy” w zależności od lokalizacji zasilanego urządzenia AGD. Tym samym jeden zawór spełnia uniwersalną rolę niezależnie od lokalizacji zasilanego urządzenia, umożliwia też zmianę jego lokalizacji w przyszłości.

Zawór Calido MULTIspełnia aktualne wymagania Państwowego Zakładu Higieny jakie musi spełniać armatura przeznaczona do montażu w instalacjach wody użytkowej – wewnętrzne i zewnętrzne elementy mosiężne, mające kontakt z wodą nie są pokryte warstwą chromu.

  • średnica przyłącza 1/2" GZ
  • średnica wylotu: 2x3/8" + adapter 3/8"x3/4"

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

DPD : od 15,00 zł
Odbior osobisty : od 0,00 zł
Paczkomaty : od 10,50 zł