Osłona przelewu umywalki 25mm CHROM

Chromowana osłona otworu w umywalce

Indeks katalogowy: 350/A/069-00-Z0

Dzięki osłonie przelew nie jest widoczny, ale nie jest też zablokowany, więc dalej będzie pełnił swoją funkcję ochronną!
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 10,50 zł (Paczkomaty)
7,99 zł brutto / szt. 6,50 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Nowoczesne rozwiązania z LEO MINOR i ehydrogaz.pl

Osłona przelewu umywalki 25mm chromowana

Osłona przelewu umywalki jest elementem umywalki montowanym na otworze przelewowym. Dzięki osłonie przelew nie jest widoczny, ale nie jest też zablokowany, więc dalej będzie pełnił swoją funkcję ochronną!

Pasuje do otworu o średnicy: 25mm

Wykończenie zewnętrzne: Chromowane

Producent: KK-POL

Kod produktu: 350/A/069-00-Z0

Osłona przelewu umywalki - ehydrogaz.pl

Dlaczego warto kupić osłonę przelewu?

1. Estetyka: Osłony przelewu umywalki jest estetycznym dodatkiem, który nadaje umywalce bardziej elegancki wygląd. Doskonale skomponuje się z innymi chromowanymi elementami Twojej umywalki, tworząc estetyczny zestaw.

2. Łatwiejsze utrzymanie czystości: Dzięki osłonięciu niewykończonych elementów odpływowych oraz wnęk trudnych do wyczyszczenia, Twoja umywalka zyska czysty i schludny wygląd bez konieczności żmudnego szorowania zakamarków.

3. Zapobieganie zatorom: Chociaż dzięki osłonie przelew nie jest widoczny, to nie jest blokowany. Osłona zapobiega dostawaniu się różnych większych zanieczyszczeń czy różnych drobnych przedmiotów, które mogłyby doprowadzić do zapchania przelewu lub odpływu i doprowadzić do zalania łazienki!

Produkt sprawdzonej Polskiej firmy!

Firma KK-POL powstała w 1994 r. i specjalizuje się w produkcji artykułów sanitarno-instalacyjnych z tworzyw sztucznych. W swoich produktach używa wyłącznie pierwotnych surowców renomowanych firm światowego formatu. Przetwarzane tworzywa to PP, PE, PS, ABS, POM oraz elastomery termoplastyczne. Kupując urządzenia i akcesoria marki KK-POL wybierasz produkt Polski, którego sprawdzoną i wysoką jakość potwierdza wieloletnie doświadczenie w branży.

Zachowaj estetykę w swojej łazience - osłona przelewu to drobny detal, który czyni wielką różnicę!

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

DPD : od 15,00 zł
Odbior osobisty : od 0,00 zł
Paczkomaty : od 10,50 zł