Zaślepka do zbiornika kompaktu 1/2" chrom

Zaślepka uniwersalna WC 1/2"

Indeks katalogowy: 350/A/521-00-00

Zaślepka 1/2" do zbiornika kompaktu służy do zatkania nieużywanego otworu z boku spłuczki, w którym nie jest montowany zawór napełniający.
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 10,50 zł (Paczkomaty)
7,00 zł brutto / szt. 5,69 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Nowoczesne rozwiązania z LEO MINOR i ehydrogaz.pl

Zaślepka uniwersalna WC 1/2" chrom

Zaślepka 1/2" do zbiornika kompaktu służy do zatkania nieużywanego otworu z boku spłuczki, w którym nie jest montowany zawór napełniający.

UWAGA! Sprawdź średnicę otworu!

W naszej ofercie znajdziesz zaślepkę 3/8 i 1/2. Ta pasuje do otworu o średnicy: 1/2" (DN15, czyli około 21,5mm)

Wykończenie zewnętrzne: Chrom

Producent: KK-POL

Kod produktu: 350/A/521-00-00

Nr katalogowy: AKC/521

Zaślepka do zbiornika WC - ehydrogaz.pl

Dlaczego warto kupić zaślepkę do zbiornika WC?

1. Estetyka: Zaślepka może poprawić wygląd toalety poprzez zakrycie nieużywanej dziury, co daje bardziej schludne i estetyczne wykończenie. Doskonale skomponuje się z przyciskiem spłukującym lub przyłączem wody, tworząc estetyczny zestaw. W naszej ofercie znajdziesz zaślepkę białą lub chromowaną.

2. Unikanie awarii: Dzięki zaślepieniu nieużywanego otworu w zbiorniku WC zapobiegniesz przypadkowemu wpadaniu przedmiotów lub zabrudzeń, które mogłyby prowadzić do awarii lub problemów z działaniem spłuczki.

3. Dostosowanie do nowych potrzeb: Jeśli zmieniasz konfigurację łazienki lub wymieniasz WC, zaślepka może być potrzebna do zamykania nieużywanych otworów, które nie pasują do nowego układu lub funkcji.

Produkt sprawdzonej Polskiej firmy!

Firma KK-POL powstała w 1994 r. i specjalizuje się w produkcji artykułów sanitarno-instalacyjnych z tworzyw sztucznych. W swoich produktach używa wyłącznie pierwotnych surowców renomowanych firm światowego formatu. Przetwarzane tworzywa to PP, PE, PS, ABS, POM oraz elastomery termoplastyczne. Kupując urządzenia i akcesoria marki KK-POL wybierasz produkt Polski, którego sprawdzoną i wysoką jakość potwierdza wieloletnie doświadczenie w branży.

Zachowaj estetykę w swojej łazience - zaślepka WC to drobny detal, który czyni wielką różnicę!

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

DPD : od 15,00 zł
Odbior osobisty : od 0,00 zł
Paczkomaty : od 10,50 zł